Здоров'я

Боротьба з коронавірусів в Україні: в Кабміні повідомили про важливі зміні

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, яке стосується боротьби з COVID-19 в Україні

В Україні буде відновлено роботу групи, яка координуватиме регіони в боротьбі з пандемією COVID-19, а її учасники будуть виїжджати з метою моніторингу ситуації на місцях, щоб реагувати на поточні проблеми і виклики.

Як повідомило Міністерство розвитку громад і територій України на своєму офіційному сайті з посиланням на міністра Олексія Чернишова, таке рішення прийняли під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Нагальні питання, які маємо сьогодні, – посилення заходів епідеміологічної безпеки в регіонах, перехід деяких областей на” червоний “рівень епідопасності, нарощування темпів вакцинації і відновлення роботи групи, яка буде моніторити на місцях ситуацію щодо оперативного вирішення проблемних питань щодо COVID-19 “, – цитує прес-служба Чернишова.

Відзначається, що до складу групи увійдуть фахівці Мінрегіону, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я та Госпродпотребслужби.

Нагадаємо, робоча група з перевірки стану виконання облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями прем’єр-міністра України про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19 була створена на виконання доручення прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 16 квітня 2020 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України