Боротьба триває. Чим довше нам вдасться зберегти Майдан – тим ближчою буде наша перемога!

“Прибувши на Майдан, ще чую слова про перемир’я, а в той же самий час чую вибухи гранат, які силовики жбурляють у захисників барикад. Оце і є вичерпна характеристика нинішньої влади. Отже, наша боротьба триває і завершиться тільки тоді, коли буде повна перемога українців!”. Про це, виступаючи пізно ввечері 19 лютого 2014 року на Майдані Незалежности, заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів заявив:

“Щойно лідери опозиції були на переговорах із президентом Януковичем, де також, зокрема, був присутній і спікер парламенту Рибак. Говорили не про детальні і стратегічні речі – а наші вимоги до влади, наголошую, залишаються незмінними – не про Конституцію, про яку треба було говорити вчора, до вбивства мирних людей, не про уряд і не про зміну системи влади. Йшлося лише про припинення кровопролиття і масштабних провокацій, які сьогодні тут і по всій Україні чинить влада. Погодилися, що має бути негайно оголошено перемир’я. Але, прибувши на Майдан, ще чую слова про перемир’я, а в той же самий час чую вибухи гранат, які силовики жбурляють у захисників барикад. Оце і є вичерпна характеристика нинішньої влади.

Отже, наша боротьба триває і завершиться тільки тоді, коли буде повна перемога українців, які свій протест із душі виривають, бо це є протест проти несправедливости, неправди, корупції, проти варварського, нелюдського ставлення нинішнього кривавого режиму до українського народу!

Ми пропонували підключити до розв’язання цієї ситуації третю сторону – міжнародних посередників, аби знайти вихід, але влада того не хоче. Сьогодні вже весь світ у жаху не просто говорить, а волає про ситуацію в Україні. Натомість СБУ починає “антитерористичну операцію”. Тобто виходить, що всі українці – терористи?! Але ми, українці, – на своїй, Богом даній землі, і ми боремося за справедливість, за дотримання закону, за завтрашній день. І ми не припинятимемо опору, бо це наша земля! А справжній терор і провокації чинить ця влада, яку підштовхує Москва.

Тому наша відповідь: революція триває. І чим довше нам вдасться зберегти серце спротиву – Майдан – тим ближчою буде наша перемога!”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh