Авторські статті

Боротьба триває. Чим довше нам вдасться зберегти Майдан – тим ближчою буде наша перемога!

“Прибувши на Майдан, ще чую слова про перемир’я, а в той же самий час чую вибухи гранат, які силовики жбурляють у захисників барикад. Оце і є вичерпна характеристика нинішньої влади. Отже, наша боротьба триває і завершиться тільки тоді, коли буде повна перемога українців!”. Про це, виступаючи пізно ввечері 19 лютого 2014 року на Майдані Незалежности, заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів заявив:

“Щойно лідери опозиції були на переговорах із президентом Януковичем, де також, зокрема, був присутній і спікер парламенту Рибак. Говорили не про детальні і стратегічні речі – а наші вимоги до влади, наголошую, залишаються незмінними – не про Конституцію, про яку треба було говорити вчора, до вбивства мирних людей, не про уряд і не про зміну системи влади. Йшлося лише про припинення кровопролиття і масштабних провокацій, які сьогодні тут і по всій Україні чинить влада. Погодилися, що має бути негайно оголошено перемир’я. Але, прибувши на Майдан, ще чую слова про перемир’я, а в той же самий час чую вибухи гранат, які силовики жбурляють у захисників барикад. Оце і є вичерпна характеристика нинішньої влади.

Отже, наша боротьба триває і завершиться тільки тоді, коли буде повна перемога українців, які свій протест із душі виривають, бо це є протест проти несправедливости, неправди, корупції, проти варварського, нелюдського ставлення нинішнього кривавого режиму до українського народу!

Ми пропонували підключити до розв’язання цієї ситуації третю сторону – міжнародних посередників, аби знайти вихід, але влада того не хоче. Сьогодні вже весь світ у жаху не просто говорить, а волає про ситуацію в Україні. Натомість СБУ починає “антитерористичну операцію”. Тобто виходить, що всі українці – терористи?! Але ми, українці, – на своїй, Богом даній землі, і ми боремося за справедливість, за дотримання закону, за завтрашній день. І ми не припинятимемо опору, бо це наша земля! А справжній терор і провокації чинить ця влада, яку підштовхує Москва.

Тому наша відповідь: революція триває. І чим довше нам вдасться зберегти серце спротиву – Майдан – тим ближчою буде наша перемога!”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України