Новини

Бомба уповільненої дії: повернемо Донбас – через сташной епідемії втратимо Україну

P кожним роком все актуальнішою постає питання, а чи варто повертати окупований Донбас в Україну, адже там є дві проблеми, які можуть виявитися для нашої країни бомбою уповільненої дії. По-перше, більша половина колися працюючих шахт затоплені, а, як відомо, фактично сам Донецьк стоїть на шахтах. 10-15 років наслідки затоплення шахт не будуть видні, а потім може початися справжня катастрофа, на ліквідацію якої потрібні просто колосальні гроші.

Сьогодні питання часу, коли ця вода, яка сьогодні піднімається в шахтах, з’єднається з каналізацією і ґрунтовими водами. І ось тоді до масштабної епідемії всього один крок.

Друга сторона медалі – це люди, які проживають сьогодні по той бік лінії розмежування. Для прикладу можна сказати, що, коли почалася окупація на Донбасі було величезна кількість дітей, не всі вони з батьками виїхали. Ті, хто був у 1, 2, 3 класах сьогодні в 6, 7, 8. Це особистості, які сформувалися на ідеології «ми росіяни – Україна – самий найлютіший ворог і каратель». Ось і виникає питання, кого повертати й чим це може обернутися для України?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України