Бомба уповільненої дії: повернемо Донбас – через сташной епідемії втратимо Україну

P кожним роком все актуальнішою постає питання, а чи варто повертати окупований Донбас в Україну, адже там є дві проблеми, які можуть виявитися для нашої країни бомбою уповільненої дії. По-перше, більша половина колися працюючих шахт затоплені, а, як відомо, фактично сам Донецьк стоїть на шахтах. 10-15 років наслідки затоплення шахт не будуть видні, а потім може початися справжня катастрофа, на ліквідацію якої потрібні просто колосальні гроші.

Сьогодні питання часу, коли ця вода, яка сьогодні піднімається в шахтах, з’єднається з каналізацією і ґрунтовими водами. І ось тоді до масштабної епідемії всього один крок.

Друга сторона медалі – це люди, які проживають сьогодні по той бік лінії розмежування. Для прикладу можна сказати, що, коли почалася окупація на Донбасі було величезна кількість дітей, не всі вони з батьками виїхали. Ті, хто був у 1, 2, 3 класах сьогодні в 6, 7, 8. Це особистості, які сформувалися на ідеології «ми росіяни – Україна – самий найлютіший ворог і каратель». Ось і виникає питання, кого повертати й чим це може обернутися для України?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh