Авторські статті

Бойовики ЛНР погрожують ЗСУ авіацією. Фото

 З настанням теплих днів і в очікуванні нового наступу луганські терористи знов витягли на камери експонат авіаційно-технічного музею Луганська, повідомляють Патріоти України.

Запевняють, що машина відновлена і ось-ось понесе смертельний вантаж в небо.

«Авіаремонтники продовжують наладку вертольотів і літаків. Трофейний Су-25 повністю відремонтований і укомплектований. Для нього вдалося роздобути боєприпаси і підвісні Нурієв », – повідомляє ресурс бойовиків «Зведення від ополчення Новоросії».

Отже, російсько-терористичні сили заявляють, що штурмовик Су-25 скоро буде “воювати”. Що ж стоїть за цією піар-компанією?

Під час боїв за Дебальцеве терористи ЛНР не погрожували і тим більше не застосовували свою «бойову» авіацію. По-перше на думку фахівців там дійсно літати нема на чому. По-друге, під час осінньої та зимових компаній Путін не наважився застосувати ВПС Росії, вирішивши, що для успіху достатньо буде наземних сил. Тому розмови про «авіацію повстанців» і не велися. Можливо відчувши силу супротива українців, російський генералітет переконав політичне керівництво країни, що наступ без ВПС знов спричинить надвисокі втрати і не гарантує успіх.

Таким чином поставивши питання, якщо наступати, то лише при підтримці з повітря, де російські збройні сили матимуть незаперечну перевагу. Ну, а щоб мати змогу і надалі водити за ніс на заході тих, хто бажає обманюватися і надалі, знов витягли на світ Божий цей металобрухт. Отже якщо в зоні АТО з’явиться один, або ланка штурмовиків, Кремль буде запевняти що то не його літаки.

Звісно наразі це тільки один з вірогідних сценаріїв, на який може наважитися, а може й не наважитися Кремль. Однак логіка підказує, що інформаційна компанія з цим нещасним СУ-25 направлена саме на відпрацювання такої можливості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України