Новини

Богданов: Ющенко натурально осоружний, можливо, більше за всіх наших лідерів за ці 25 років

У соцмережі йде активні обговорення інтерв’ю екс-президента України Віктора Ющенка «Українській правді», в якому він розговорився і постав в образі великого правителя всіх часів і народів. Про це у своєму блозі пише український блогер Юрій Богданов. Він пише, що, коли він читає те, що пише Ющенко, приходити усвідомлення, що він натурально осоружний, можливо, більше за всіх наших лідерів за ці 25 років.

Юрій Богданов пише, що він добре пам’ятає 2005 рік, добре пам’ятає ступінь переляку регіоналів, тоді не тільки не йшла війна, але й загроза була нульова. Кон’юнктура ринків в плюс. Всі можливості вирішувати у Верховній Раді. Лояльний Захід. Ще рік до виборів у Раду.

За словами блогера, маючи такий бекграунд Ющенко фінішував з тим, що вже через рік розчинився в скандалах і договорняках. ІЗ-за власної ліні втративши всі нитки управління країною. Пікове і саму сприятливу можливість для реформ втратили, а до кінця терміну реальна влада олігархів досягла апогею, як і проникнення росіян на Донбас і Крим. При Януковичі це тільки закріпилося. Тепер його називають зачинателем євроінтеграції та західного курсу. Може не лиходій, але слабкість, лінь і безвольність часто – найгірші з пороків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України