Авторські статті

Богданов пояснив, чому без Авакова провокації проти Гончарука не було б

Протистояння між Зеленським і Коломойським з одного боку і Аваковим і Коломойським з іншого – абсолютна неминучість

«Злив» бесіди Гончарука – це тільки перший раунд, тому що Ігорові Валерійовичу в силу його психотипу завжди мало, а Арсену Борисовичу завжди вигідніше валити «першого», тому що чим слабкіше президент, тим сильніше він.

Про це у своєму блозі пише популярний український блогер Юрій Богданов.

Він зазначає, Зеленський, Гончарук і Ко завжди будуть змушені в силу свого становища і готівки уявлень про прекрасне виконувати цінні вказівки союзників, наприклад, в питанні децентралізації. Коломойському і його партнерам малоцікава частка України, як активу. Ігор Валерійович до всіх своїх бізнесів ставитися з філософією шакала. Він бере актив або галузь і тримає бізнес в стані керованої деградації. Вичавлює соки і йде далі. Логіка Авакова дещо відрізняється. Арсен Борисович вміє продати себе заходу як гаранта стабільності. І на тлі інших він виправдовує такі декларації і вміє продати себе Коломойському, якому сильний Зеленський з його малозрозумілими самому Коломойському пацанами з «Кварталу» не потрібен. А переслідує Арсен Борисович виключно свої цілі. У нього свої люди інкорпоровані практично у всі ключові в країні структури і він відчуває себе впевненіше. Особливо після того, як пов’язаність язав президента та генпрокурора з собою в ганебній справі Риффмастера».

На думку Богданова, Аваков зацікавлений у більш довгостроковому контролі, ніж Коломойський. Тому між ними, якщо вони зжеруть «нових осіб», війна теж неминуча і буде вона для країни жахливо шкідлива.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України