Авторські статті

Богданов: на Шмигаля відкриють справу за зловживання владою

Новому главі уряду Денису Шмигалю не позаздриш. Йому довелося стати біля керма виконавчої влади країни в дуже і дуже непростий час. Ще зовсім недавно президент Володимир Зеленський потискував руку Олексію Гончаруку, називав його молодим реформатором, технократом і погрожував показати «кузькіну мать» попередникам, а потім Гончарука відправили у відставку і незабаром на нього вже порушили справу. Ось і Денису Шмигалю вже зараз варто подумати про хороших адвокатів, тому що, швидше за все, на нього теж відкриють справу за зловживання владою. Про це у своєму блозі пише блогер Юрій Богданов.

Він зазначає, праворуч світить Шмигалю з тієї простої причини, що обмежувати громадян у правах навіть на годину може тільки Верховна Рада, прийнявши відповідний законопроект, а режим тотального карантину та цінні директиви кому сидіти вдома – це явно за стелею прав Кабінету міністрів.

Юрій Богданов підкреслює, карантин дійсно необхідний і обмеження необхідні, але, коли вони – за межами здорового глузду і скоріше дратують людей, чим мотивують їх дотримуватися – значить влада робить щось не так і за підсумками, як завжди, знайдуть крайнього і їм будемо тепер вже Шмигати. Зате чоловік, який все це придумав, буде писати пости, як він рятує Італію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України