Економіка

Корпорація “Богдан” постачатиме 49 тролейбусів для Харкова

Корпорація «БОГДАН МОТОРС» підписала договір на постачання для м. Харків 49 тролейбусів «Богдан».

Передає офіційна сторінка “Богдан Моторс” у facebook.

Дочірнє підприємство «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» виграло тендер на постачання 49 тролейбусів для м.Харків. Згідно вимог тендеру, мають бути поставлені дванадцять 19-ти метрових «Богдан Т90117» та 37 дванадцяти метрових «Богдан Т70117». Тролейбуси будуть придбані за кошти Європейського інвестиційного банку, з яким харківське комунальне підприємство “Тролейбусне депо № 3” підписало угоду на закупівлю транспорту та придбання ремонтного та діагностичного обладнання.

Відповідно до тендерних вимог, тролейбуси будуть поставлені протягом 50 тижнів після отримання авансового платежу. Додатково до всіх тролейбусів поставлятиметься комплект запасних частин і витратних матеріалів та комплект інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів. Крім того буде організовано навчання для працівників КП «Тролейбусне депо №2» з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту тролейбуса.

«Луцький автоскладальний завод №1» у 2019-му році вже виграв тендер на 57 тролейбусів для Харкова, до того ж «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проєкту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України