Авторські статтіДіаспора

Транспортне підприємство Праги запускає інформаційну кампанію, головними героями якої стануть відомі мультиплікаційні персонажі

Транспортне підприємство Праги (DPP) запускає інформаційну кампанію, головними героями якої стануть відомі мультиплікаційні персонажі Боб і Бобек. З 10 грудня в автобусах, трамваях і метро з’єднання бути барвисті плакати, з яких герої будуть вчити юних пасажирів правильної поведінки в транспорті.

Проект, що отримав назву Slušnost a bezpečnost, орієнтований перш за все на дітей. Керівництво DPP порахувало, що правилами хорошого поведінки городян потрібно вчити з дитинства, тоді в майбутньому з дорослими пасажирами буде набагато менше проблем. Тім самим компанія відреагувала на часті скарги на людей, які заходять в транспорт з великими рюкзаками, собаками без намордників чи не стежать за власною гігієною.

Автори кампанії також витворили мобільний додаток, де ті ж самі правила будуть подаватися у формі гри. Поки він доступний тільки для смартфонів на платформі Android.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.