Транспортне підприємство Праги запускає інформаційну кампанію, головними героями якої стануть відомі мультиплікаційні персонажі

Транспортне підприємство Праги (DPP) запускає інформаційну кампанію, головними героями якої стануть відомі мультиплікаційні персонажі Боб і Бобек. З 10 грудня в автобусах, трамваях і метро з’єднання бути барвисті плакати, з яких герої будуть вчити юних пасажирів правильної поведінки в транспорті.

Проект, що отримав назву Slušnost a bezpečnost, орієнтований перш за все на дітей. Керівництво DPP порахувало, що правилами хорошого поведінки городян потрібно вчити з дитинства, тоді в майбутньому з дорослими пасажирами буде набагато менше проблем. Тім самим компанія відреагувала на часті скарги на людей, які заходять в транспорт з великими рюкзаками, собаками без намордників чи не стежать за власною гігієною.

Автори кампанії також витворили мобільний додаток, де ті ж самі правила будуть подаватися у формі гри. Поки він доступний тільки для смартфонів на платформі Android.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh