Авторські статтіТехно

BMW збирається створити ще більше сервісів для зручності водія і пасажирів

BMW ConnectedDrive надає водіям безліч сервісів і додатків для розваг в автомобілі, інформації і безпеки. Як випливає з назви, система сягає своїми коренями в зв’язок і, працюючи з Deutsche Telekom, BMW бажає використовувати ті ж можливості, включаючи високошвидкісні LTE по Wi-Fi через точку доступу і нову eSIM.

Технологія eSIM – це підноситься як заміна для традиційної SIM-карти, що в самому центрі вашого смартфона. Вона використовується для того, щоб створити високошвидкісне з’єднання LTE в салоні автомобіля. Це, в свою чергу, повноваження захищеної паролем мережі Wi-Fi роутера, який може забезпечити доступ в Інтернет для 10 пристроїв одночасно. В результаті, всі пасажири транспортного засобу зможуть переглядати власний контент на окремих девайсах.

Підключення до LTE також буде використано компанією BMW motorrad, щоб запропонувати мотоцикл з модулем мобільного телефону. Технологія в першу чергу буде використовуватися для забезпечення інформацією байкерів, таких, як попередження про майбутні пробки.

Крім того, BMW motorrad має бажання впровадити систему ecall (інтелектуальний екстрений виклик). Функція, яка вже існує в ряді автомобілів BMW, автоматично підключається і надсилає необхідну інформацію в центр обробки викликів BMW і у випадку аварії, можна зв’язатися з екстреною службою. Голосове з’єднання встановлюється так, що керуючий може, якщо можливо, надати додаткову інформацію.

Компанія BMW раніше працювала в Deutsche Telekom над розробкою розумної програми. Вона була доступна у складі BMW connecteddrive від 2015 року і дозволяє користувачам управляти освітленням і опаленням.

Модуль Wi-Fi точки доступу вперше був реалізований в BMW 7 серії в жовтні 2015 року і виступає по всьому модельному ряду більш масштабно в цьому місяці. З впровадженою системою ecall випустять у наступному році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.