BMW збирається створити ще більше сервісів для зручності водія і пасажирів

BMW ConnectedDrive надає водіям безліч сервісів і додатків для розваг в автомобілі, інформації і безпеки. Як випливає з назви, система сягає своїми коренями в зв’язок і, працюючи з Deutsche Telekom, BMW бажає використовувати ті ж можливості, включаючи високошвидкісні LTE по Wi-Fi через точку доступу і нову eSIM.

Технологія eSIM – це підноситься як заміна для традиційної SIM-карти, що в самому центрі вашого смартфона. Вона використовується для того, щоб створити високошвидкісне з’єднання LTE в салоні автомобіля. Це, в свою чергу, повноваження захищеної паролем мережі Wi-Fi роутера, який може забезпечити доступ в Інтернет для 10 пристроїв одночасно. В результаті, всі пасажири транспортного засобу зможуть переглядати власний контент на окремих девайсах.

Підключення до LTE також буде використано компанією BMW motorrad, щоб запропонувати мотоцикл з модулем мобільного телефону. Технологія в першу чергу буде використовуватися для забезпечення інформацією байкерів, таких, як попередження про майбутні пробки.

Крім того, BMW motorrad має бажання впровадити систему ecall (інтелектуальний екстрений виклик). Функція, яка вже існує в ряді автомобілів BMW, автоматично підключається і надсилає необхідну інформацію в центр обробки викликів BMW і у випадку аварії, можна зв’язатися з екстреною службою. Голосове з’єднання встановлюється так, що керуючий може, якщо можливо, надати додаткову інформацію.

Компанія BMW раніше працювала в Deutsche Telekom над розробкою розумної програми. Вона була доступна у складі BMW connecteddrive від 2015 року і дозволяє користувачам управляти освітленням і опаленням.

Модуль Wi-Fi точки доступу вперше був реалізований в BMW 7 серії в жовтні 2015 року і виступає по всьому модельному ряду більш масштабно в цьому місяці. З впровадженою системою ecall випустять у наступному році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh