Новини з Австрії

BMW інвестує 200 мільйонів євро в Австрії

В цьому році BMW Group проінвестує більше 200 мільйонів євро в свій центр розробок у Штайр для подальшого проектування дизельних двигунів і нових випробувальних стендів для електроприводів. Мета — домогтися від нових двигунів ще більш низького рівня викидів при більшій ефективності та потужності.

За словами директора з розвитку BMW Steyr Фріца Штайнпарцера, виробництво нового покоління дизельних двигунів, яке було також розроблено у Штайр, почнеться в 2020 році. За словами Штайнпарцера, двигуну економлять витрату палива і, отже, викиди CO2 до дев’яти відсотків. Таким чином, на думку автомобільної групи, нові автомобілі з сучасною дизельної технологією є дуже ефективним внеском у боротьбу зі зміною клімату.

Центр розробок у Штайр також постійно розширює свою діяльність в області електричних двигунів. Частини для електромобілів тут вже проводяться протягом деякого часу і новий стенд для випробувань повинен допомогти в подальшій оптимізації компонентів. В центрі розробок Steyr зайнято близько 700 кваліфікованих працівників. У загальній складності в BMW Steyr працює 4500 співробітників, які виробляють понад 1,2 мільйона бензинових і дизельних двигунів на рік.

Фото: BMW

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України