BMW інвестує 200 мільйонів євро в Австрії

В цьому році BMW Group проінвестує більше 200 мільйонів євро в свій центр розробок у Штайр для подальшого проектування дизельних двигунів і нових випробувальних стендів для електроприводів. Мета — домогтися від нових двигунів ще більш низького рівня викидів при більшій ефективності та потужності.

За словами директора з розвитку BMW Steyr Фріца Штайнпарцера, виробництво нового покоління дизельних двигунів, яке було також розроблено у Штайр, почнеться в 2020 році. За словами Штайнпарцера, двигуну економлять витрату палива і, отже, викиди CO2 до дев’яти відсотків. Таким чином, на думку автомобільної групи, нові автомобілі з сучасною дизельної технологією є дуже ефективним внеском у боротьбу зі зміною клімату.

Центр розробок у Штайр також постійно розширює свою діяльність в області електричних двигунів. Частини для електромобілів тут вже проводяться протягом деякого часу і новий стенд для випробувань повинен допомогти в подальшій оптимізації компонентів. В центрі розробок Steyr зайнято близько 700 кваліфікованих працівників. У загальній складності в BMW Steyr працює 4500 співробітників, які виробляють понад 1,2 мільйона бензинових і дизельних двигунів на рік.

Фото: BMW

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh