Близько 100 тисяч військових НАТО біля кордонів РФ

   Настільки серйозної кризи в світі не було ще з часів Карибів. Давно настільки гучно і щогодини не звучали заяви про застосування ядерної зброї Росією, з приводу якихось дрібниць, що добре демонструє ступінь нервозності владних структур. У свою чергу, НАТО і США ще ніколи настільки не були готові до самих несподіваних поворотів на східно-європейському плацдармі, підвівши свої сили до кордонів РФ.

І якщо Росія говорить тоном переляканого шизофреніка, що мріє про світове панування, то альянс дивиться на речі тверезо і замість зайвої розмови на тему “скільки у нас там ракет у шахтах?” збільшує сили швидкого реагування. Як відомо, дані підрозділи повинні були складати кістяк контингенту НАТО в Східній Європі і імовірно їх чисельність не повинна була перевищувати 13 тисяч. Власне, в Кремлі домовилися і тепер легіон НАТО, готовий до передислокації та розгортання на новому місці менш ніж за 24 години буде збільшено до 30 тисяч військовослужбовців.

Як заявив генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг – НАТО збільшує сили швидкого реагування у відповідь загрозі у сфері безпеки, зокрема агресію Російської Федерації в Україні. Абсолютно відкрито і не приховуючи цілей такого серйозного збільшення чисельності боєздатної групи. І додав: “Ми також створюємо нові п’ятитисячні ударні сили швидкого реагування”.

Отже, що ми маємо? НАТО виходить за чисельністю своїх підрозділів біля кордонів з Росією до рівня ВС РФ на кордоні з Україною. Так, мова про настання, або військової підтримки ЗСУ не йде, не варто навіть і обговорювати дану тему, але хвора уява керівництва РФ зробить свою справу і чимала частина уваги і сил буде зосереджена саме на ті рубежі де і скупчилася ця армада і як наслідок – певний (причому чималий) ресурс залишиться незадіяним в Україні.

І найголовніше, Генсек НАТО анонсував збільшення чисельності сил швидкого реагування, адже крім них були звичайні підрозділи, які, за логікою речей, так само повинні бути збільшені пропорційно. І якщо це дійсно так, то загальна кількість сил НАТО в Східній Європі, в безпосередній близькості від кордонів з Росією має скласти від 80 до 100 тисяч військовослужбовців, підсумовує блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh