Авторські статті

Близько 100 тисяч військових НАТО біля кордонів РФ

   Настільки серйозної кризи в світі не було ще з часів Карибів. Давно настільки гучно і щогодини не звучали заяви про застосування ядерної зброї Росією, з приводу якихось дрібниць, що добре демонструє ступінь нервозності владних структур. У свою чергу, НАТО і США ще ніколи настільки не були готові до самих несподіваних поворотів на східно-європейському плацдармі, підвівши свої сили до кордонів РФ.

І якщо Росія говорить тоном переляканого шизофреніка, що мріє про світове панування, то альянс дивиться на речі тверезо і замість зайвої розмови на тему “скільки у нас там ракет у шахтах?” збільшує сили швидкого реагування. Як відомо, дані підрозділи повинні були складати кістяк контингенту НАТО в Східній Європі і імовірно їх чисельність не повинна була перевищувати 13 тисяч. Власне, в Кремлі домовилися і тепер легіон НАТО, готовий до передислокації та розгортання на новому місці менш ніж за 24 години буде збільшено до 30 тисяч військовослужбовців.

Як заявив генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг – НАТО збільшує сили швидкого реагування у відповідь загрозі у сфері безпеки, зокрема агресію Російської Федерації в Україні. Абсолютно відкрито і не приховуючи цілей такого серйозного збільшення чисельності боєздатної групи. І додав: “Ми також створюємо нові п’ятитисячні ударні сили швидкого реагування”.

Отже, що ми маємо? НАТО виходить за чисельністю своїх підрозділів біля кордонів з Росією до рівня ВС РФ на кордоні з Україною. Так, мова про настання, або військової підтримки ЗСУ не йде, не варто навіть і обговорювати дану тему, але хвора уява керівництва РФ зробить свою справу і чимала частина уваги і сил буде зосереджена саме на ті рубежі де і скупчилася ця армада і як наслідок – певний (причому чималий) ресурс залишиться незадіяним в Україні.

І найголовніше, Генсек НАТО анонсував збільшення чисельності сил швидкого реагування, адже крім них були звичайні підрозділи, які, за логікою речей, так само повинні бути збільшені пропорційно. І якщо це дійсно так, то загальна кількість сил НАТО в Східній Європі, в безпосередній близькості від кордонів з Росією має скласти від 80 до 100 тисяч військовослужбовців, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.