Політика

Блогер : Якщо Страна-95 зуміє поставити в Україні свого президента, тоді стане зовсім не смішно

Якщо Страна-95 таки зуміє поставити в Україні свого президента – тоді стане зовсім не смішно. Бо Страна-95 – це не Україна, ніколи нею не була та не буде. І за нашу омріяну Україну знову доведеться воювати. І це буде зовсім не КВН.

Суспільство нарешті почало мобілізувати здорові сили для відсічі Коломойському і Зеленському – повідомляє користувач Джон Сміт у своєму повідомленні у Фесйбук.

Інтелектуали, громадські діячі, дисиденти, працівники культури, військові заявляють про небезпеку приходу до влади Малоросії.

Оксана Забужко:

“95-й квартал” – технологія “обриГА-ГАй х@хла” в 4-му поколінні, що паразитує акурат на цій нашій ВИТІСНЕНІЙ ТРАВМІ. А Кукла Зе – віртуальний персонаж із дуже важливою функцією: обнулити нашу колективну, тільки-но розпочату в 2014-му “революцію гідности” – назад до рівня 2010-го р.: коли в Кремлі за боки брались од реготу, “виписавши” в президенти “дурним х@хлам” на вибір двох своїх аґентів, варіанти М і Ж, – і хай чубляться, оборжака ж!((((((((”
https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko/posts/10157143313508953?__tn__=K-R
Віктор Бронюк (“Тік”)
В кліпі “Циклони” учасники гурту порівняли Вову з таким самим у Москві, “і як би не вийшло нам всім назло із маленького вовки таке саме Хло”.
“А якщо серйозно, ставтеся до виборів як не до розваги, а як до відповідальної місії.” – застеріг гурт у описі до відео.

 

Антін Мухарський – він же Орест Лютий:

Мій друг Лесь Подерв’янський сказав: «Український народ — «мудрий». Він обрав Януковича, щоб згуртуватися, аби скинути його (сміється). Тепер він проявить ще більшу «мудрість» — вибере Зеленського, щоб влаштувати третій Майдан і тоді вже прийде справжня «хунта». Я про це вже теж писав. Якщо оберуть Зеленського, от тоді буде п…ць, люди! Буде велика війна».

 

27 українських інтелектуалів застерігають від приходу до влади Коломойського-Зеленського

«Шановні співвітчизники! Насуваються чергові президентські вибори. Ми не агітуємо вас за певного кандидата. Але вважаємо за необхідне звернути увагу на таке вкрай небезпечне явище, як проект Коломойського «Зеленський – слуга народу». Обрати цю людину Президентом – означає перетворити Україну на об’єкт кпинів для всього світу. Не віддавайте голос «по приколу» за облудну маску, маріонетку корупційного олігарха», – зазначається у відкритому листі.

Документ підписали: В’ячеслав Брюховецький, Юрій Буряк, Юрій Винничук, Петро Вольвач, Любов Голота, Богдан Горинь, Микола Жулинський, Олександр Ірванець, Тарас Компаніченко, Дмитро Ломачук, Надія Лук’яненко, Павло Мовчан, Раїса Недашківська, Микола Нестерчук, Володимир Панченко, Олександр Пономарів, Михайло Ратушний, Ірен Роздобудько, Вадим Скуратівський, Кирило Стеценко, Микола Тимошик, Леонід Фінберг, Олена Фінберг, Микола Цимбалюк, Юрій Щербак, Володимир Яворівський.

 

Іван Малкович – книговидавець «А-ба-ба-га-лама-га»:

“Складається враження, що останні 10-15 років освітою молоді найуспішніше займався 95 квартал, який виростив чи не півкраїни малоросів.”
https://pp2019.org/…/ivan-malkovich-poroshenku-vdalosya-oby…

Придивіться, якщо той самий “Квартал 95” іноді й говорить українською, то якось дуже оперетково. Вони, на жаль, так накидають тут, в Україні, того “руского мира” – то в “пушкінском слоге”, то в знущальних нотках, коли переходять на українську…

Ні-ні, це не самоіронія. Це таке незбагненне внутрішнє українофобство, яке чомусь ніяк не вивітрюється, хоч такі талановиті люди, як вони, мусили б відчувати, що сьогодні це вже анахронізм…
https://gordonua.com/…/malkovich-mi-sam-priynyali-cyu-mosko…

 

І Євген Дикий.

Військовий, доброволець батальону Айдар, науковець, очолює Національний антарктичний науковий центр. Просто кладєзь. Це найкраще. Читати повністю!
“Страна-95” не має ні самоусвідомлення, ні ідентичності, ні амбіцій. В цій страні не розуміють, кому і для чого потрібна наша мова – вєдь і так всє понімають.

Те, що ми любимо, і за що ми готові вмирати, для цієї маси не становить жодної цінності. Наша війна для них – якесь дивне чуже непорозуміння, на яке ні в чому не винному малоросу раптом може прийти повістка. Коли повістка прийде, від неї треба ховатись, “нехай син Порошенка воює” – адже у світі малороса воюють за “пана”, а не за Батьківщину. А щоб повістка не приходила, треба “миритись”, за будь-яку ціну – встати на коліна у будь-якому сенсі, зробити агресорові все що він захоче, віддати землю, свободу, мову та культуру, аби тільки “нє било вайни”. Якщо буде треба віддати ворогові до Лабутнагу нас, патріотів – малороси зроблять це з легким серцем, адже від нас та наших мови-культури-історії-гідності малоросові ні жарко, ні холодно, а від нас, “бунтівників”, йому самі лише прикрості та незручності.
Але от наблизились вибори. і Страна-95 готується нанести нам удар у відповідь.

Якщо Страна-95 таки зуміє поставити в Україні свого президента – тоді стане зовсім не смішно. Бо Страна-95 – це не Україна, ніколи нею не була та не буде. І за нашу омріяну Україну знову доведеться воювати. І це буде зовсім не КВН.
https://www.obozrevatel.com/…/evgen-dikij-strana-95-maloros…

Багато хто нарешті усвідомили небезпеку від перемоги слуг олігарха. Суспільство почало мобілізуватися. Треба зібратися і дати відсіч ворогу, як це було зроблено 5 років тому. Треба це саме зараз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України