Авторські статті

Блогер: В Україні скуповують валюту на 12 відсотків нижче реального курсу, – найближчим часом за це розрахуються всі

Ну що заробітчани? Не вдавилися євробляхами, контрабандою і бурштином? Класні ж закони? Класно ж вас зараз розводять скуповуючи валюту на 12% нижче реального курсу? Нічого, скоро всі 50% віддаватимете…

Коломойський же чітко заявив, що ви йому винні 6 млрд, а ще Шарію і Богуцькій на сапожки треба… Про це на своїй сторінці у Facebook пише блогер Oleksandra Zadorozhna у групі Українці в Італії (об’єднуємось в єдину групу!)

За 24 в обмінниках всі встигли заплатити по 100 баксів… ось так непомітно Коломойський повернув собі перший мільярд… далі їдемо? Мож в магазин зайдемо? Перерахуйте всі ціни в доларах і ви нарахуєте подорожчання на 25%. Класно, нє?

Досі не розумієте як це працює?

– Ну дивіться. В рік заробітчани передають в Україну 10млрд доларів. При реальному курсі це 275млрд грн, але зараз за рахунок курсу по 24 їм міняють ці 10млрд лише на 240млрд грн., тобто 35млрд раз і пропали.

“Вот так и нужно этим западенцам”

– І знову таки Ви не праві. Ці люди витрачають гроші в магазині, в кіно, на заправках, в лікарні. Тобто вони стануть витрачати менше, відповідно і Ви заробите з них менше, а тому Ваші доходи також впадуть.

Хто в гривнях має ЗП сильно курсу 24 також не радійте і з інших причин:

– По-перше толку з падіння курсу на 12% якщо ви купуєте все в гривнях. Просто раніше ви отримували 10.000грн і витрачали 10.000грн і це було 350дол, тепер же ви витрачатимете ті самі 10.000грн, от тільки це буде тепер 400дол. Тільки Вам усюди розповідатимуть як крутий Зеленський за 60 днів зп підняв на 20%. Вивів країну з бідності. Он можете поглянути на Болгарію. За 600дол ЗП в Болгарії Ви можете купити менше ніж за середню ЗП в Україні. А толку тоді з тих 600дол? Ми можемо в Україні і 2000 дол поставити, при цьому підняти комунальні в 30 разів. Краще не стане, а ось армія безробітних, які раніше працювали за-кордоном налетить.
– По-друге як тільки курс впаде нижче за 20 то європейський ринок стане нам збитковим… і будете жувати зерно… бо по такій ціні воно просто гнитиме на полях… а за техніку можете забути… привіт совок і зеЛЕНІН.

А і ще. Для Західної України Зеленський приховав дуже крутий закон про 5%-ву амністію. Іншими словами заробили ви в Польщі за 30 років – 300тис доларів, бо Україна роботою не могла забезпечити, що ж будьте добрі віддайте тепер державі 5% цієї суми.

Тому можете вже по 15тис доларів відкладати, як мінімум.

Доречі на тих хто працював на окупанта така тема не поширюється. Не просити ж з агресора документацію надати…

Тому “гатовься Галічіна карміть Крівой Рог”, а то все Данбас і Данбас.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.