Блогер: В Україні скуповують валюту на 12 відсотків нижче реального курсу, – найближчим часом за це розрахуються всі

Ну що заробітчани? Не вдавилися євробляхами, контрабандою і бурштином? Класні ж закони? Класно ж вас зараз розводять скуповуючи валюту на 12% нижче реального курсу? Нічого, скоро всі 50% віддаватимете…

Коломойський же чітко заявив, що ви йому винні 6 млрд, а ще Шарію і Богуцькій на сапожки треба… Про це на своїй сторінці у Facebook пише блогер Oleksandra Zadorozhna у групі Українці в Італії (об’єднуємось в єдину групу!)

За 24 в обмінниках всі встигли заплатити по 100 баксів… ось так непомітно Коломойський повернув собі перший мільярд… далі їдемо? Мож в магазин зайдемо? Перерахуйте всі ціни в доларах і ви нарахуєте подорожчання на 25%. Класно, нє?

Досі не розумієте як це працює?

– Ну дивіться. В рік заробітчани передають в Україну 10млрд доларів. При реальному курсі це 275млрд грн, але зараз за рахунок курсу по 24 їм міняють ці 10млрд лише на 240млрд грн., тобто 35млрд раз і пропали.

“Вот так и нужно этим западенцам”

– І знову таки Ви не праві. Ці люди витрачають гроші в магазині, в кіно, на заправках, в лікарні. Тобто вони стануть витрачати менше, відповідно і Ви заробите з них менше, а тому Ваші доходи також впадуть.

Хто в гривнях має ЗП сильно курсу 24 також не радійте і з інших причин:

– По-перше толку з падіння курсу на 12% якщо ви купуєте все в гривнях. Просто раніше ви отримували 10.000грн і витрачали 10.000грн і це було 350дол, тепер же ви витрачатимете ті самі 10.000грн, от тільки це буде тепер 400дол. Тільки Вам усюди розповідатимуть як крутий Зеленський за 60 днів зп підняв на 20%. Вивів країну з бідності. Он можете поглянути на Болгарію. За 600дол ЗП в Болгарії Ви можете купити менше ніж за середню ЗП в Україні. А толку тоді з тих 600дол? Ми можемо в Україні і 2000 дол поставити, при цьому підняти комунальні в 30 разів. Краще не стане, а ось армія безробітних, які раніше працювали за-кордоном налетить.
– По-друге як тільки курс впаде нижче за 20 то європейський ринок стане нам збитковим… і будете жувати зерно… бо по такій ціні воно просто гнитиме на полях… а за техніку можете забути… привіт совок і зеЛЕНІН.

А і ще. Для Західної України Зеленський приховав дуже крутий закон про 5%-ву амністію. Іншими словами заробили ви в Польщі за 30 років – 300тис доларів, бо Україна роботою не могла забезпечити, що ж будьте добрі віддайте тепер державі 5% цієї суми.

Тому можете вже по 15тис доларів відкладати, як мінімум.

Доречі на тих хто працював на окупанта така тема не поширюється. Не просити ж з агресора документацію надати…

Тому “гатовься Галічіна карміть Крівой Рог”, а то все Данбас і Данбас.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh