Блогер: Саакашвілі – віце-прем’єр з реформ. Політик який ніде в світі не потрібен, навіть на батьківщині

У Слузі Народу збирають голоси, що б побіжного грузинського президента, Міхо Саакашвілі, призначити віце прем’єром з реформ.

Про це повідомив блогер Олег Гелгів на своїй сторінці у фейсбук.

Ну нічого Зеленський не вчиться. Вирішив повторити помилку Порошенко. Звичайно Міхо наобіцяв Вові, що буде гризти горло його ворогам і підтримувати рухи ОП-и в будь-яких напрямках.

На ділі – це виллється в погіршення відносин з Грузією, де Саакашвілі заочно засуджений за кримінальною статтею – за перевищення повноважень при розгоні мітингів і смерть демонстрантів.

Ну це ще пів біди.

Справжні проблеми прийдуть до Зеленського через пару місяців. Освоївшись в кріслі, Саакашвілі почне бурхливу діяльність з підйому свого рейтингу.

Спочатку їздити по регіонах і влаштовувати розноси місцевим Зе губернаторам і чиновникам за корупцію.

Потім проводити з’їзди якого-небудь руху за реформи імені себе. В кінці обзивати баригами Коломойського, Шмигаль, Єрмака та самого Зеленського.

Ну і через рік, а може й раніше – все це закінчиться бігом по дахах на Костьольній – Карлсона Саака від спецназу СБУ Баканова, за наказом Зеленського. І спробами виперти його з України.

Гордий грузинський орел Саакашвілі може погодиться на посаду не менше ніж президент за однієї умови. З надією з неї злетіти на вершину. Що б задовольнити своє ЧСВ і довести нерозумним грузинам, якого президента вони втратили і вигнали з країни.

Він буде топити будь-яку владу в Україні і завойовувати собі цим популярність. Чому в Україні?

Тому що до нашого берега – як НЕ гімно то тріску прибиває. Більше, як політик або чиновник він ніде в світі не потрібен, навіть на батьківщині.

А наші люди так вірять в казки і миттєві рішення складних проблем, що готові повірити будь-якому заїжджому варягу, аби він красиво говорив.

Правда один плюс в цьому призначенні є. Після відходу Саакашвілі – Зеленський стане баригою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh