Авторські статті

Блогер: Саакашвілі – віце-прем’єр з реформ. Політик який ніде в світі не потрібен, навіть на батьківщині

У Слузі Народу збирають голоси, що б побіжного грузинського президента, Міхо Саакашвілі, призначити віце прем’єром з реформ.

Про це повідомив блогер Олег Гелгів на своїй сторінці у фейсбук.

Ну нічого Зеленський не вчиться. Вирішив повторити помилку Порошенко. Звичайно Міхо наобіцяв Вові, що буде гризти горло його ворогам і підтримувати рухи ОП-и в будь-яких напрямках.

На ділі – це виллється в погіршення відносин з Грузією, де Саакашвілі заочно засуджений за кримінальною статтею – за перевищення повноважень при розгоні мітингів і смерть демонстрантів.

Ну це ще пів біди.

Справжні проблеми прийдуть до Зеленського через пару місяців. Освоївшись в кріслі, Саакашвілі почне бурхливу діяльність з підйому свого рейтингу.

Спочатку їздити по регіонах і влаштовувати розноси місцевим Зе губернаторам і чиновникам за корупцію.

Потім проводити з’їзди якого-небудь руху за реформи імені себе. В кінці обзивати баригами Коломойського, Шмигаль, Єрмака та самого Зеленського.

Ну і через рік, а може й раніше – все це закінчиться бігом по дахах на Костьольній – Карлсона Саака від спецназу СБУ Баканова, за наказом Зеленського. І спробами виперти його з України.

Гордий грузинський орел Саакашвілі може погодиться на посаду не менше ніж президент за однієї умови. З надією з неї злетіти на вершину. Що б задовольнити своє ЧСВ і довести нерозумним грузинам, якого президента вони втратили і вигнали з країни.

Він буде топити будь-яку владу в Україні і завойовувати собі цим популярність. Чому в Україні?

Тому що до нашого берега – як НЕ гімно то тріску прибиває. Більше, як політик або чиновник він ніде в світі не потрібен, навіть на батьківщині.

А наші люди так вірять в казки і миттєві рішення складних проблем, що готові повірити будь-якому заїжджому варягу, аби він красиво говорив.

Правда один плюс в цьому призначенні є. Після відходу Саакашвілі – Зеленський стане баригою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України