Авторські статті

Блогер про “замінування” мосту в Києві: Єдиний варіант для влади не стати жертвами “пуншу” – не доводити нас до нього

фото – censor.net.ua

Я ніяк не коментую те, що вчора відбувалось на мосту над Дніпром – замало інформації, точніше її вагон, але вся з одного джерела (Нацполіція). Пост взагалі не про Олексія Белька та його вчинок.

Про це повідомив блогер Євгеній Дикий на своїй сторінці у Фейсбук. Передаємо текст без змін.

Один простий нюанс: так чи інакше, але ми точно знаємо, що Белько був один. І для його нейтралзації Найполіція задіяла понад 300 (прописом: триста) бійців, з бронетехнікою, бронекатерами, дронами та гелікоптером. На чолі з особисто Аваковим та Крищенком. Бракувало хіба бомбардувальників, і то тому що їх у МВС нема .

Так от, оця вся поліцейська рать знадобилась щоб знешкодити одного АТО-шника, навіть без автоматичної зброї, лише з ружбайками.

А тепер згадаємо 24 серпня, коли Хрещатиком маршували чи то 15, чи то 18 тисяч ветеранів.

Множимо 15 тисяч на 300, і отримуємо чотири з половиною мільйони ментів, необхідних Авакову для придушення “грудневого пуншу” .

По ходу лохонулись “служанки”, коли залишали Арсена Борисовича на посаді “щоб Пєтя путч не утнув” – крім самого сивого міністра їм необхідно було б дати йому весь бюджет країни, і то не факт що вистачило б, та ще й провести до лав МВС тотальну мобілізацію, куди там всім шести “хвилям” мобілізації у АТО а інакше рахуба ну дууууже не зходиться.

Тож єдиний варіант не стати жертвами “пуншу” – не доводити нас до нього і це чиста арифметика .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України