Блогер про вибори: Підліткове суспільство капризує і скочується в дитячість

Не знаю що там по мажоритарці, але якщо брати списочну частину, то результати екзит-полів прогнозовані і достатньо нормальні.

Про це пише на своїй сторінці Mason Lemberg, повідомляє Голос українською.

Коли б вони були не нормальні:

1) Якщо б Зеленський зміг мобілізувати той електорат, який вже приходив голосувати за нього, то він би легко отримав 55+%. А так… в першому турі президентських виборів він отримав 30% і 5,7 мільйона голосів, а зараз отримав 43% і 6,2 мільйонів голосів. Явка в основних його областях впала на 18%. Причому, на відміну від західної України, яка мігрує на сезонні роботи, на сході ці люди залишились в основному вдома.
2) Якщо б втиснули в раду Смешка з Шарієм. До цього було зовсім небагато.
3) Якщо б Голос з’їв ЄС. А це була реальна загроза. Або ЄС опинився на місці Голосу. Тоді б його задушили фальсифікаціями і судами.

А так… Прогнозовано нормальні (відносно ситуації) результати голосування.

12% москвофілів. Багато? – не мало. Але не так вже й багато. Шарій з 3,5% – а що ви хотіли з системно пройобаною інфополітикою? Залишки Юлі – прогнозовано. Вакарчук в коаліції – прогнозовано, дуже погано, що за рахунок голосів Порошенка, але могло бути гірше.

Порошенко… а що Порошенко міг запропонувати тим, хто прагнув концертів і шоу? Міг дещо. Але пішли іншим шляхом, на жаль.

Тим не менше, зараз країна почне відкочуватися на дно. Це очевидно. Але нічого з тим не поробиш, якщо підліткове суспільство капризує і скочується в дитячість.

Мусимо то перерости

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh