Авторські статті

Блогер про вибори: Підліткове суспільство капризує і скочується в дитячість

Не знаю що там по мажоритарці, але якщо брати списочну частину, то результати екзит-полів прогнозовані і достатньо нормальні.

Про це пише на своїй сторінці Mason Lemberg, повідомляє Голос українською.

Коли б вони були не нормальні:

1) Якщо б Зеленський зміг мобілізувати той електорат, який вже приходив голосувати за нього, то він би легко отримав 55+%. А так… в першому турі президентських виборів він отримав 30% і 5,7 мільйона голосів, а зараз отримав 43% і 6,2 мільйонів голосів. Явка в основних його областях впала на 18%. Причому, на відміну від західної України, яка мігрує на сезонні роботи, на сході ці люди залишились в основному вдома.
2) Якщо б втиснули в раду Смешка з Шарієм. До цього було зовсім небагато.
3) Якщо б Голос з’їв ЄС. А це була реальна загроза. Або ЄС опинився на місці Голосу. Тоді б його задушили фальсифікаціями і судами.

А так… Прогнозовано нормальні (відносно ситуації) результати голосування.

12% москвофілів. Багато? – не мало. Але не так вже й багато. Шарій з 3,5% – а що ви хотіли з системно пройобаною інфополітикою? Залишки Юлі – прогнозовано. Вакарчук в коаліції – прогнозовано, дуже погано, що за рахунок голосів Порошенка, але могло бути гірше.

Порошенко… а що Порошенко міг запропонувати тим, хто прагнув концертів і шоу? Міг дещо. Але пішли іншим шляхом, на жаль.

Тим не менше, зараз країна почне відкочуватися на дно. Це очевидно. Але нічого з тим не поробиш, якщо підліткове суспільство капризує і скочується в дитячість.

Мусимо то перерости

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України