Блогер про призначення в РНБО: Попереду серйозний наступ на децентралізацію

Система управління державою а-ля Янукович – це бажана система для “слуг народу”

Яка була чисельність “сім’ї” Януковича? Чи не саме сім’ї, яка “мама, тато, діти”. А тієї самої “сім’ї”, яка як клан. Як мафіозна структура, де всі свої забирають найприбутковіші сфери бізнесу. Саша-стоматолог, запопадливий Курченко, друзі-куми і так далі?

За фактом я зараз все більше переконуюся, що система управління державою а-ля Янукович – це бажана система для “слуг народу”.

– Тому що в масштабах країни мільйон туди, мільйон сюди – це як би не гроші. А прийшов у владу “слуга”  – а це збулася “його” фантазія. Він вчора на підспівуванні у кого-то був, а сьогодні у годівниці. Ну як не радіти?

– Далі. Сама годівниця. Адже ось Порох, взяв і розділив потоки своєї децентралізацією! Але ж як було “зручно” – раніше всі гроші стікалися до Києва, а звідти випрошувати назад в регіони. І ось тут роздолля: хочу, виділяю. Хочу, вимагаю відкат. Хочу, заморожують процес. Тому що якась маленька школа казна з Банкової, хоч я знаю, і в масштабах країни і мільйонів під боком – не представляє ніякої цінності. Нехай вчаться в сусідньому селі або будинку, “по інтернету” – тут кортеж президента за тиждень тягне на суму більшу, ніж на ремонт якоїсь невідомої школи. Пріоритети розставлені.

– З огляду на, що Коломойський дядько наполегливий і плює на всю Україну з високої дзвіниці, то те, що є в Києві – спочатку треба віддати йому. А що решта “сім’ї”, вже сформованої з Кварталу? І у кожного (!) Брат і сват, якому потрібно виділити тепле крісло в Києві.

Тут я підходжу до припущення: попереду серйозний наступ на децентралізацію

Так, я в цьому майже не сумніваюся. Хоча сьогодні, наприклад, Харків дописує до бюджету, що йому не вистачає мільярда гривень (а тому що у нас лавочки за мільйони і інші “важливі” витрати), то він мало того, що обійдеться без цього мільярда, а й відстебнути до Києва може . Пристойно. Якщо не буде парки робити і лавочки купувати. Це ж не настільки важливо, як відправити трап для Зеленського в інше місто? (За скільки там писали? За 500 000 грн?)

Вони все розуміють, що тепер в регіонах зосередилися ті гроші, які раніше “сім’я” акумулювала в Києві. Пам’ятаю виступ Юлії Тимошенко у Шустера, в 2014-му, коли вона показала і “соляні кімнати” в кулуарах Кабміну або чогось там, наближеного. І спортзали, і мармурові туалети там же, і чорні ходи, куди завозилася готівка тоннами. Наша, з регіонів.

Сьогоднішня “сім’я” зовсім не схожа на ту, яка прийшла поліпшити наше з вами становище і добробут. Простий приклад: інакше такі важливі пости в РНБО не давали б некомпетентним веселим дядечкам. Такі пости спочатку дають СВОЇМ. І компетентність тут вже не грає ролі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh