Авторські статті

Блогер: Партія Шарія набрала більше, ніж об’єднання націоналістів і отримує держфінансування від країни

Судячи з результатів екзит-полів, Україна проголосувала. І як по мені – результати вражають. Партія Шарія набрала більше, ніж об’єднання націоналістів і отримує держфінансування від країни, проти якої її лідер працював 5 років.

Про це в своєму блозі Голосу українською повідомив Serg Marco

Слуга Народу провела ідеальну компанію, по суті народ агітували голосувати за партію без упору на людей, тому люди приходять і голосують так само по мажоритарці, галочку за партію, галочку за мажоритарника від партії, неважливо яке там прізвище і що там за людина. Сумно за цим спостерігати. Злом системи демократії в усій красі.

Я хочу подякувати усіх хто голосував за мене, і волонтерів що мені допомогали. В мене на кубах стояли і агітували за мене класні люди. Ден агітував в перервах між тренуваннями по короткостволу. Ника, наша русалонька агітації, яка по моєму може продати лід чукчам. Марк і Сергій, гучні, шумні, і такі ж веселі. Женя що постійно носився по району намагаючись що те і де те організувати. Іра, наша “матуся” агітації, що знає все. Денис, який перетворив ненадовго свій бар на місце агітації. Я вже усіх і не згадаю. Атошники, приятелі, активісти – це було здорово. Я читав вашу коментарі підтримки і розумів що все, крок зроблений, я не можу підвести. Це розуміння довіри людей сидить і зараз. І незважаючи на те що цю битву програно, я все одно вас усіх не підведу. Щоб вам було не соромно віддати голос за мене. Щоб ви і в майбутньому вважали, що в 2019 році зробили правильне рішення.

Спасибі всім. Нас чекають дуже цікаві п’ять років.

Не перемикайтеся.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.