Блогер: Партія Шарія набрала більше, ніж об’єднання націоналістів і отримує держфінансування від країни

Судячи з результатів екзит-полів, Україна проголосувала. І як по мені – результати вражають. Партія Шарія набрала більше, ніж об’єднання націоналістів і отримує держфінансування від країни, проти якої її лідер працював 5 років.

Про це в своєму блозі Голосу українською повідомив Serg Marco

Слуга Народу провела ідеальну компанію, по суті народ агітували голосувати за партію без упору на людей, тому люди приходять і голосують так само по мажоритарці, галочку за партію, галочку за мажоритарника від партії, неважливо яке там прізвище і що там за людина. Сумно за цим спостерігати. Злом системи демократії в усій красі.

Я хочу подякувати усіх хто голосував за мене, і волонтерів що мені допомогали. В мене на кубах стояли і агітували за мене класні люди. Ден агітував в перервах між тренуваннями по короткостволу. Ника, наша русалонька агітації, яка по моєму може продати лід чукчам. Марк і Сергій, гучні, шумні, і такі ж веселі. Женя що постійно носився по району намагаючись що те і де те організувати. Іра, наша “матуся” агітації, що знає все. Денис, який перетворив ненадовго свій бар на місце агітації. Я вже усіх і не згадаю. Атошники, приятелі, активісти – це було здорово. Я читав вашу коментарі підтримки і розумів що все, крок зроблений, я не можу підвести. Це розуміння довіри людей сидить і зараз. І незважаючи на те що цю битву програно, я все одно вас усіх не підведу. Щоб вам було не соромно віддати голос за мене. Щоб ви і в майбутньому вважали, що в 2019 році зробили правильне рішення.

Спасибі всім. Нас чекають дуже цікаві п’ять років.

Не перемикайтеся.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh