Блогер: Народ, який ти хочеш знищити, не повинен мати героїв. Кремль буде надалі нищити Порошенка

Остолопи можуть думати, що це вони борються з баригою, вони можуть думати все, що їм завгодно, але насправді це Кремлю вигідно знищити добру пам’ять про нього. І це не Портнов особисто ображений. Не буде Портнова, Кремль поставить іншого координувати його переслідування.

Про це в своєму блозі написав Джон Сміт.

Окрім чисто чоловічих образ Путіна, що Порошенко виявився сильнішим за нього, в цьому для Кремля є прикладна користь: народ, який ти хочеш знищити, не повинен мати героїв. Ніяких. Народ повинен бути зрадженим, і не мати чим пишатися. Це робить народ вразливим.

Об’єктивна реальність, що Порошенко це людина, що особисто зробила більше за всіх для спротиву 2014-2019 років. Історія, можливо, не згадає мільярд гривень особистих коштів на армію, що за визначенням робить Порошенка волонтером №1, але в історію точно увійде той, факт, що Україна в цей час відбивалася всіма шляхами. Що генерал Муженко наказав стріляти по кадровим російським військам з усіх стволів, що їх знищували Точками-У, сотнями відправляючи на той світ під Хрящуватим, Калиновим, Амвросіївкою, Сніжним, Іловайськом, Докучаєвськом, і ніхто не сцяв натиснути кнопку. В підручниках буде записано, що Україна змогла дипломатично ізолювати Росію на світовій арені. Цей успіх вже не вимарати з історії ніколи. І в підручниках напишуть, що це саме енергійність і воля особисто головного дипломата країни змогла згуртувати санкції проти Росії, що нанесло по економіці агресора такий удар, від якого він може взагалі не оправитись.

Все це і є ознаками героя. Скільки не кажи про ко-корупцію, брехня про неї розвалиться в першому ж чесному суді. А от ці здобутки ти не змусиш людей забути ніяк. На гордості про них виростуть нові покоління. Так як вони виросли на гордості за Шухевича, Мазепу, Виговського і Хмельницького, котрі всі разом не змогли зробити подібного.

І точно, як всіх їх росіяни нищили всю нашу історію, так і з Порошенком ця війна продовжиться. Так було і так буде.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh