Авторські статті

За вбивство сирійців міністрі МЗС 28 країн ЄС скасувати візи аж 4 росіянам

Сьогодні міністри МЗС 28 країн ЄС витратили свій дорогоцінний час для встановлення справедливості та покарання винних за використання хімічної зброї в Сирії. Час таких важливих панів було витрачено не даремно і вбивці сотень тисяч сирійців були покарані. Покарання було страшним: 28 міністрів МЗС збиралися для того, щоб скасувати візи аж 4 росіянам. Європейські стандарти просто вражають. Але не це головне. Головне, що на місці сирійців могли і можемо бути і ми. І завждизанепокоєні європейці «покарають» чергових чотирьох двірників за вбивства тисяч людей. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Ось що пише блогер :

“Але я не про те.

Я про те, що на місці сирійців могли і МОЖЕМО бути й ми. І вічностурбовані пдрси “покарають” чергових чотирьох двірників за вбивства тисяч людей.

Не вірите?

То придивіться уважніше, послухайте що каже таваріщь Маас, який займає пост міністра МЗС Німеччини. Послухайте, що він несе, закликаючи “обидві сторони” до деекскалації в українській Керченській протоці.

І санкції вони зараз не вводять, і північний потік -2 не відміняють з надією, що після виборів їм не прийдеться цього робити взагалі.

То придивіться уважніше до “політиків” “українських”. Послухайте що вони вам говорять, що обіцяють. Дішовий газ, тарифи, зарплати (на які вони не впливають), карупцию обіцяють побороти люди, які виграють лотереї і завішали своїми іпальніками всю країну. А де ж питання війни, зовнішньої політики? Як хоча б хтось з них збирається вирішувати питання №1?

То придивіться уважніше до електоральної маси, яку так і пучить проголосувати по пріколу: то за шута, то за полковніка в трикутному капелюсі з фольги, то пенсіонерку, то за успішного сміттяра.

То хто ж вас, прікалістів, буде захищати, якщо вам самим плювати на себе? І закриють вам кордони, і не втечете ви в Польщу на заробітки і навіть просто не втечете, а будете іпоньки по пріколу рити траншеї і сидіти в бомбосховищах, бо ж ви, прікалісти, перейшли червону лінію в своєму охїванії, брехні, злобі, нездатності думати і втратили інстинкт самозбереження.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.