Авторські статті

Всесвітній економічний форум поставив Україну на одне з останніх місць у важливому міжнародному рейтингу

Давоський форум оприлюднив один з найбільш важливих міжнародних рейтингів глобальної конкурентоспроможності. Всесвітній економічний форум ставити Україну лише на 83-е місце серед 140 країн. США лідирують у рейтингу, набравши 86 балів з 100 можливих, у України балів набагато менше.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише блогер Андрій Блінов. «На думку давоських експертів, в Україні як і раніше найгірше йдуть справи з інноваціями, держінститутами і фінансовою системою — менш 50% можливого максимуму. А потенціал людського капіталу та інфраструктура досить міцні», – зазначає блогер. За його словами, показник охорони здоров’я в рейтингу змінився, оскільки від нього відокремили початкова освіта. Крім того, за тривалістю життя форум поставивши Україну лише на 94-е місце.

«В цілому, в рейтингах конкурентоспроможності Україна так і не змогла нічого добитися. Як бовталася на 70-х місцях у 2000-х, так і залишається на 80-х позиціях у світі в цьому десятилітті, незважаючи на всі проголошені реформи. Сусіди по успіху — латиноамериканські Аргентина і Домінікана, європейська Македонія і азіатська Шрі-Ланка», – додав Млинців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.