Авторські статті

Росія звільнить полонених українських солдат лише після капітуляції України, – блогер

Родичі солдатів, які потрапили в полон у 2015 році, прийшли під адміністрацію президента. При цьому не зовсім зрозуміло, чому люди прийшли під адміністрацію президента України. Логічно виглядало б, якби на місці українців стояли росіяни, які вимагали звільнити російських військових, які вторглися на територію України. В даному ж випадку мова йде про полонених, які перебувають у полоні президента Росії. І зараз родичі виходять на мітинги, допомагаючи не своїм солдатам, а передусім знову президенту Росії, який хоче перекласти відповідальність за війну на Україну. Про це у своєму блозі пише український блогер, фінансист Сергій Фурса.

За його словами, мова йде про те, що трагедія з полоном почалася з 2015 року і сталася саме внаслідок цієї агресії. Треба говорити відверто, що, крім як визнати капітуляцію, поразки, відмовитися від євроінтеграції, реформ або взагалі піти у відставку – інших способів в українського президента для звільнення полонених українських вояків просто немає.

Блогер зазначає, що вести демагогію про те, що ця війна комусь вигідна можна годинами і в підсумку ні до чого не прийти. Будь-який економіст скаже тільки одне – для економіки будь-якої країни війна – це величезна проблема, війна плюс лише для торговців зброєю і більше ні для кого. Сергій Фурса зазначає, що навіть, якщо припустити, що влада в Україні заявляє, що готова припинити війну вже сьогодні. Виникає питання: яким чином це зробити? Знову капітулювати? А якщо ти не капітулюєш , значить, війна тобі вигідна? Така логіка виходить у людей, які звинувачують Україну і українських чиновників у продовженні війни. Їх можна звинувачувати в чому завгодно, в корупції або дурості, але причому тут війна, яку вони не розв’язали? Що вимагають люди на таких мітингах? І чому вони вимагають цього не на Красній площі, а в Києві? На думку Сергія Фурси, цей мітинг більше схожий на імітацію діяльності для того, щоб очистити свою совість.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України