Рейтингові агенції маніпулюють дослідженнями про переможця президентських виборів – блогер

Включивши найбільш рейтингові телеканалі «Інтер» і «1+1» можна наочно побачити, як нами маніпулюють, як кремлівські політтехнологи вважають українців дурним стадом, яке поведеться на їх маніпуляції. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg, коментуючи нові президентські рейтинги.

Він зазначає, що тут не треба звертати увагу, що «бабуся Юля» нібито на першому місці в будь-якому випадку і це нібито так і є. Ні, насправді так не є, тому що соціологічна наука підтверджує або спростовує припущення, базуючись на показниках похибки, а не на тому, хто на першому місці. Тут різниця в даних двох дослідженнях занадто велика, що дозволяє стверджувати, що, як мінімум, одне з досліджень абсолютно фальсифіковане. На думку блогера, фальсифіковані обидва.

Блогер зазначає, що на перше місце «бабуню Юлю» поставили лише тому, що вона з кожного праски прогуділа про це. Тому, якщо б вона була не на першому місці, то це б викликало додаткові питання до авторів фальсифікацій. Ось і вся суть як людей перетворюють на стадо, нав’язуючи їм нібито правильний і нібито популярний вибір. А найгірше в цій історії те, що, опинившись перед фактом на виборах, усі ці блазні будуть апелювати до реальних результатів, посилаючись на «дослідження», намальовані якими-ти маніпуляторами на коліні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh