Авторські статті

Рейтингові агенції маніпулюють дослідженнями про переможця президентських виборів – блогер

Включивши найбільш рейтингові телеканалі «Інтер» і «1+1» можна наочно побачити, як нами маніпулюють, як кремлівські політтехнологи вважають українців дурним стадом, яке поведеться на їх маніпуляції. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg, коментуючи нові президентські рейтинги.

Він зазначає, що тут не треба звертати увагу, що «бабуся Юля» нібито на першому місці в будь-якому випадку і це нібито так і є. Ні, насправді так не є, тому що соціологічна наука підтверджує або спростовує припущення, базуючись на показниках похибки, а не на тому, хто на першому місці. Тут різниця в даних двох дослідженнях занадто велика, що дозволяє стверджувати, що, як мінімум, одне з досліджень абсолютно фальсифіковане. На думку блогера, фальсифіковані обидва.

Блогер зазначає, що на перше місце «бабуню Юлю» поставили лише тому, що вона з кожного праски прогуділа про це. Тому, якщо б вона була не на першому місці, то це б викликало додаткові питання до авторів фальсифікацій. Ось і вся суть як людей перетворюють на стадо, нав’язуючи їм нібито правильний і нібито популярний вибір. А найгірше в цій історії те, що, опинившись перед фактом на виборах, усі ці блазні будуть апелювати до реальних результатів, посилаючись на «дослідження», намальовані якими-ти маніпуляторами на коліні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.