Авторські статті

В 2014-му фортуна від Путіна просто відвернулася, – блогер

Дивно, як дивно складається президента РФ Путіна на російському троні. Перші років 13 йшов він, практично, від перемоги до перемоги. Екс-президент Росії Єльцин підготував непоганий грунт для свого наступника. Тактичні невдачі, як у 2004-му з Україною, його робили тільки зліше і нахабніше. Йому сходило з рук все – порушення маси підписаних міжнародних договорів, прямі військові агресії, відключення європейських країн від газу взимку і багато іншого. Дивно, як сіренький нікчемний чоловічок, який просувався в попередню кар’єру виключно за рахунок підкресленій відданості, смирення і демонстративного відсутність честолюбства, раптом перетворився на справжнього національного лідера і тріумфатора. Про це у своєму блозі пише блогер Карл Волох.

За його словами, до 2013-14 років накопичені проблеми в економіці вже відчувалися, але це не завадило йому прийти до найбільшого тріумфу – Новини і неймовірної популярності у народу, але ця перемога стала початком суцільної низки його поразок – фортуна, здається, надірвалася, витягаючи його на вершину світу. І з тих пір Путін переслідують майже суцільні невдачі і провали. Рідкісні успіхи, зразок військової перемоги в Сирії або Мундіалю нічого, за великим рахунком, не міняють – економіка стагнує, рівень життя населення падає, міжнародний престиж ще більше, ракети і супутники падають, посилюються санкції, шпигунські мережі палятся, суди програються, а тут ще й томос в Україні наспів.

За словами блогера, досконалішою в історії пропагандистській машині стає все важче підтримувати у населення ілюзію царя-переможця і величі країни. Карл Волох зазначає, що, якщо вірити в провидіння, то можна порахувати, що такий був план Путіна порятунку планети від останньої анахронічну імперії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.