Супрун – маркер реформ в Україні

Уляна Супрун – це, в першу чергу, маркер реформ в Україні, а потім вже в. о. міністра охорони здоров’я.Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко. За його словами, в Україні дійсно мало хто розбирається в тому, що вона робить, але абсолютно очевидно, що вона працює не за гроші, квартири, ділянки в Конча-Заспі.

Блогер зазначає, що саме того Супрун – маркер реформ в нашій країні. Люди вірять, що вона не хоче набити кишені, а змінити корупційну, брехливу, що принижує гідність і пацієнтів, і лікарів, пострадянську систему медицини. Не дарма їй намагаються перешкодити, як закоренілі чиновники у владі, так і опозиціонери, які прагнуть реваншу і повернення собі старих потоків.

За словами Сергія Марченко, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець – це теж маркер. Її клініки в державних лікарнях, замки і маєтки, постійні скандали і запекла боротьба за владу в медицині. «Навіть, якщо ви зовсім не розбираєтеся в медицині, цього достатньо, щоб зрозуміти, що стоїть за рішенням комітету парламенту звільнити Супрун», – резюмував блогер.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh