Авторські статті

Супрун – маркер реформ в Україні

Уляна Супрун – це, в першу чергу, маркер реформ в Україні, а потім вже в. о. міністра охорони здоров’я.Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко. За його словами, в Україні дійсно мало хто розбирається в тому, що вона робить, але абсолютно очевидно, що вона працює не за гроші, квартири, ділянки в Конча-Заспі.

Блогер зазначає, що саме того Супрун – маркер реформ в нашій країні. Люди вірять, що вона не хоче набити кишені, а змінити корупційну, брехливу, що принижує гідність і пацієнтів, і лікарів, пострадянську систему медицини. Не дарма їй намагаються перешкодити, як закоренілі чиновники у владі, так і опозиціонери, які прагнуть реваншу і повернення собі старих потоків.

За словами Сергія Марченко, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець – це теж маркер. Її клініки в державних лікарнях, замки і маєтки, постійні скандали і запекла боротьба за владу в медицині. «Навіть, якщо ви зовсім не розбираєтеся в медицині, цього достатньо, щоб зрозуміти, що стоїть за рішенням комітету парламенту звільнити Супрун», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України