СРСР був мавпою з гранатою, страшно. у своєму комуністичному угарі. Порядку там не було ніколи, одні імітації

Одним з найбільш брехливих міфів про СРСР, який звучав найчастіше, був міф про те, що в Радянському союзі був порядок. Насправді порядку в СРСР не було ніколи. Коли планували виробництво на 5 років, а потім раптом по всій країні на кілька років пропадало мило або туалетний папір – це що завгодно, тільки не порядок. Gро це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що насправді була лише видимість порядку. Це коли бардюри фарбують у білий колір або одягають всіх школярів в однакову форму, все виглядає впорядковано, але це не порядок від слова зовсім.

Блогер пише, що вчора була річниця Чорнобиля. Побудувати атомну станцію в ста кілометрах вгору по річці від мільйонного міста – це не порядок. Запускати реактори не за планом, а до чергового з’їзду КПРС – це не порядок. Проводить експерименти з реактором, коли вже видно, що щось йде не так – це не порядок, а виведення людей на першотравневу демонстрацію в Києві на п’ятий день після витоку радіації – це не просто не порядок, а злочин. «Радянський Союз був мавпою з гранатою, страшного у своєму комуністичному угарі. Порядку там не було ніколи, одні імітації», – резюмував Сергій Марченко.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh