Авторські статті

Блогер: ще до офіційного старту виборчої кампанії Тимошенко запустили чорні схеми фінансування реклами

За інформацією Комітету виборців України партія «ВО «Батьківщина» витратила на рекламу «Нового курсу» близько 100 млн гривень. Як пише у своєму блозі український блогер з ніком Mason Lemberg, в штабі Тимошенко будуть повністю праві, якщо почнуть заперечувати проти таких цифр суспільних діячів. Взяти, приміром, тільки рекламу на білбордах. Середня ціна хай буде 8 тисяч грн з ПДВ, враховуючи обсяги, знижки, адже білборди будуть не тільки у великих містах. Таким чином 1 млн грн гривень вистачить лише на оплату: 2084 білбордів за 6 місяців. Якщо розділити цю кількість на 25 областей, 2084/25, то отримаємо 83 білборда на область. Що, звичайно, смішно, адже їх насправді набагато більше, не кажучи вже про інших видах зовнішньої реклами, не кажучи вже про рекламу на ТБ, не кажучи вже про друковану продукцію, не кажучи вже про всіх банерах.

Блогер зазначає, що ті 100 млн грн, які нібито витратив штаб Тимошенко на рекламу – це зовсім не про рекламу, про це чорних схемах фінансування в колосальних обсягах, у мільярдних обсягах, це про ухилення від сплати податків, це про приховування джерел фінансування, це про лівих касах у наших ЗМІ. За словами блогера, і з цього виникає ще кілька запитань ми витворили купу контролюючих органів, за типом НАЗК, НАБУ і при цьому відсутній повний контроль за діяльністю партій і різниця між партійними звітами і реальністю, і мільярдними порушеннями видно наочно.

Блогер додає, найцікавіше це те, що була колись Партія регіонів у владі, її фінансували серйозні ФПГ, найбагатша людина України і менш багаті мільярдери. Зараз влада представлена також не бідними людьми. А ось, хто фінансує Тимошенко , судячи з декларацій, з її партії, це дуже велике питання?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України