Росіяни не розуміють, що між Україною і Росією тепер величезна прірва, – блогер

Абсолютно неправильний розклад у російських стратегів, вони вважають, що Володимир Путін завтра прибере законним шляхом Петра Порошенка і новий «цар укропів» накаже любити Росію. Відразу вся Україна заговорить про компроміс і світі, піднявши білий прапор у кожному регіоні. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Georg Brighton.

Він зазначає, що у Кремлі вважають, що тоді вся Україна як кинеться в ноги, мовляв нерозумні були в 2013-2014, неправильний шлях вибрали, коли вирішили за Європу топити і з шляху «братства» з Росією повернути на Захід. Ну, а, якщо не в ноги кинутися непокірні «укри», то, як мінімум, кинутися обніматися.

За словами блогера, у росіян реально мізки замінили прілою «ватою». Вони навіть не зрозуміли, що це не Порошенко організував Майдан і не Порошенко посилав перших добровольців захищати країну, не Порошенко покаравши ненавидіти окупантів. Як би не захоплювалися українці своїм лідером, але ніяк не його першочергова заслуга в тому, що між Україною і Росією тепер величезна прірва. Блогер зазначає, що у цій зв’язку, росіян навіть трохи шкода, адже вони самі себе обманюють.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh