Авторські статті

Росіяни не розуміють, що між Україною і Росією тепер величезна прірва, – блогер

Абсолютно неправильний розклад у російських стратегів, вони вважають, що Володимир Путін завтра прибере законним шляхом Петра Порошенка і новий «цар укропів» накаже любити Росію. Відразу вся Україна заговорить про компроміс і світі, піднявши білий прапор у кожному регіоні. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Georg Brighton.

Він зазначає, що у Кремлі вважають, що тоді вся Україна як кинеться в ноги, мовляв нерозумні були в 2013-2014, неправильний шлях вибрали, коли вирішили за Європу топити і з шляху «братства» з Росією повернути на Захід. Ну, а, якщо не в ноги кинутися непокірні «укри», то, як мінімум, кинутися обніматися.

За словами блогера, у росіян реально мізки замінили прілою «ватою». Вони навіть не зрозуміли, що це не Порошенко організував Майдан і не Порошенко посилав перших добровольців захищати країну, не Порошенко покаравши ненавидіти окупантів. Як би не захоплювалися українці своїм лідером, але ніяк не його першочергова заслуга в тому, що між Україною і Росією тепер величезна прірва. Блогер зазначає, що у цій зв’язку, росіян навіть трохи шкода, адже вони самі себе обманюють.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України