Блогер: Рік Півня вже не раз карав Москву, в 2017-му історія повторитися


Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що не потрібно тішити себе ілюзіями про те, що в 2017-му році Російська Федерація розвалитися. На думку блогера, Захід не дасть Росії розпастися, мета Заходу – зробити з Росії Замбію, причому без ядерної зброї або іншими словами мирну, злиденне держава, яка буде сировинним придатком світової економіки.

Павло Правий пропонує зробити невеликий екскурс в історію і згадати, що чекало Росію в рік Півня в попередні роки. Так, у 1933 році Сталін дає добро на те, щоб до влади в Німеччині прийшли нацисти. У 1945 році світова спільнота знищила нацизм. У 1957 році в СРСР стався державний переворот Хрущова і Жукова, які скинули більшість Президії ЦК, яка хотіла звільнити з посади Хрущова. У 1969 році видано офіційну заяву уряду КНР, яка оголошувала 1,5 мільйона кв. км радянської території такою, що належить Китаю. Цей документ досі дійсний. Деякі політологи вважають, що саме з прийняттям цього документа Китаєм треба відраховувати початок розпаду Росії. У 1981 році почалася масштабна криза не тільки в СРСР, але в усьому «соціалістичному таборі». Початок розвалу комуністичної системи світу. У 1993 році президент РФ Борис Єльцин здійснює військовий переворот, розстрілявши з танків більшість у Державній думі і встановивши таємну владу вихідців з КДБ. Початок перекладу РФ на рейки рашизму. У 2005 році почався вихід України з-під контролю Москви.

«Що чекає Росію в 2017 році поки залишається загадкою, але дуже цікавий цей рік Півня, особливо в історії СРСР і Російської Федерації, вам не здається?», – підсумував блогер.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh