Авторські статті

Блогер: Рік Півня вже не раз карав Москву, в 2017-му історія повторитися

Блогер: Год Петуха уже не раз наказывал Москву, в 2017-ом история повторится
Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що не потрібно тішити себе ілюзіями про те, що в 2017-му році Російська Федерація розвалитися. На думку блогера, Захід не дасть Росії розпастися, мета Заходу – зробити з Росії Замбію, причому без ядерної зброї або іншими словами мирну, злиденне держава, яка буде сировинним придатком світової економіки.

Павло Правий пропонує зробити невеликий екскурс в історію і згадати, що чекало Росію в рік Півня в попередні роки. Так, у 1933 році Сталін дає добро на те, щоб до влади в Німеччині прийшли нацисти. У 1945 році світова спільнота знищила нацизм. У 1957 році в СРСР стався державний переворот Хрущова і Жукова, які скинули більшість Президії ЦК, яка хотіла звільнити з посади Хрущова. У 1969 році видано офіційну заяву уряду КНР, яка оголошувала 1,5 мільйона кв. км радянської території такою, що належить Китаю. Цей документ досі дійсний. Деякі політологи вважають, що саме з прийняттям цього документа Китаєм треба відраховувати початок розпаду Росії. У 1981 році почалася масштабна криза не тільки в СРСР, але в усьому «соціалістичному таборі». Початок розвалу комуністичної системи світу. У 1993 році президент РФ Борис Єльцин здійснює військовий переворот, розстрілявши з танків більшість у Державній думі і встановивши таємну владу вихідців з КДБ. Початок перекладу РФ на рейки рашизму. У 2005 році почався вихід України з-під контролю Москви.

«Що чекає Росію в 2017 році поки залишається загадкою, але дуже цікавий цей рік Півня, особливо в історії СРСР і Російської Федерації, вам не здається?», – підсумував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України