Авторські статті

Путін з Орбаном вже програли заявивши, що готові співпрацювати з новою владою в Україні – блогер

Президент Росії Володимир Путін сьогодні в черговий раз заявив, що з новою владою в Україні домовлятися хоче, мовляв, лише б не Порошенко залишився біля керма країни, все обговоримо і помиримося. Ту ж саму «пісню» заспівав прем’єр Угорщини Віктор Орбан. Вже дуже сильно він хоче нової влади в Україні вже розповісти, які нам закони потрібно приймати і якою мовою нам розмовляти на своїй землі. При тому, що угорців ми ніяк не принижуємо. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, що така реакція Путіна і Орбана свідчить про те, що ці хлопці вже програли. У них залишилася лише одна надія, лише один інструмент, який дозволить їм перемогти. І ця надія, цей інструмент – це український «зрадофіл» на українських виборах, який проголосує так, щоб це було вигідно ворогам України.

За словами блогера, бо тільки зрадник України настільки заплутався у власному фальшивому світі, що вже й забув, хто напавши на нього і ніяк не може зіставити 2014-й з 2018-м роком, щоб побачити ті очевидні зміни, які змушують навіть наших ворогів закочувати істерики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України