Авторські статті

Блогер: протести в Нових Санжарах не проти евакуйованих з КНР, а проти влади, яка не може гарантувати місцевим безпеку

В мережі почалася справжня кампанія по засудженню жителів Нових Санжар, які вийшли з простого проти того, щоб в їх населеному пункті поселили евакуйованих з Китаю співвітчизників. Насправді це неправильний крок, бо неправильно засуджувати тих, хто намагається не пускати людей, які повернулися з Китаю. Вони не протестують проти прийому людей, евакуйованих з Китаю. Вони протестують проти неефективної, розбещеної, недієвої і навіть шкідливої влади, якій не можна довіряти таку важливу річ, як прийом і турбота про можливо заражених коронавірусом людей.

Про це у своєму блозі пише блогер Іван Лозовий.

Він зазначає, якби наших співгромадян евакуювали з Китаю американські військові і приймали їх, можливо заражених наших співгромадян, тут, в Україні,  і відвезли їх в німецьку клініку, в якій працюють тільки німці, то не було б ніяких місцевих протестів. Адже тоді люди б знали, що їм нічого не загрожує.

Іван Лозовий зазначає, не дивно, що на другий день після інциденту влада наввипередки заявляє про те, що трапилося – вигідно ворогу. У нас насправді прекрасний народ. Витримати сотні років репресій, вбивств і окупації російських і відновити свою незалежність, це може тільки сильний народ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України