Блогер: протести в Нових Санжарах не проти евакуйованих з КНР, а проти влади, яка не може гарантувати місцевим безпеку

В мережі почалася справжня кампанія по засудженню жителів Нових Санжар, які вийшли з простого проти того, щоб в їх населеному пункті поселили евакуйованих з Китаю співвітчизників. Насправді це неправильний крок, бо неправильно засуджувати тих, хто намагається не пускати людей, які повернулися з Китаю. Вони не протестують проти прийому людей, евакуйованих з Китаю. Вони протестують проти неефективної, розбещеної, недієвої і навіть шкідливої влади, якій не можна довіряти таку важливу річ, як прийом і турбота про можливо заражених коронавірусом людей.

Про це у своєму блозі пише блогер Іван Лозовий.

Він зазначає, якби наших співгромадян евакуювали з Китаю американські військові і приймали їх, можливо заражених наших співгромадян, тут, в Україні,  і відвезли їх в німецьку клініку, в якій працюють тільки німці, то не було б ніяких місцевих протестів. Адже тоді люди б знали, що їм нічого не загрожує.

Іван Лозовий зазначає, не дивно, що на другий день після інциденту влада наввипередки заявляє про те, що трапилося – вигідно ворогу. У нас насправді прекрасний народ. Витримати сотні років репресій, вбивств і окупації російських і відновити свою незалежність, це може тільки сильний народ.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh