Авторські статті

Пенсіонер звинуватив Порошенка у ліквідуванні телеграфного сполучення, – блогер

Український блогер, історик Павло Бондаренко у своєму блозі розповідає, як став свідком одного дуже показового епізоди з життя людей, кому за 60. Зайшов одного разу чоловік в похилому віці – дід, років 80-ти у «Укртелеком», став посеред залу та голосно так, щоб всі чули: «Проклятий Порошенко, що наробив! Такий заклад був…».

Блогер зазначає, виявляється, Порошенко винен, що давно вже немає міжміського переговорного пункту і телеграфу. Хтось пам’ятає, що таке телеграф? А що таке переговорний пункт? Так і живемо. Їм потрібен телеграф. Порошенко повинен повернути телеграф і кабінки, щоб по міжміському дзвонити.

За словами Павла Правого, цікавий нюанс – переговорні пункти – це суто винахід радянської системи зв’язку. Хто не знає – це, коли ти приходиш на станцію, замовляєш розмову на певну кількість хвилин з іншим містом, платиш, чекаєш півгодини, коли тебе з’єднають, потім по гучномовцю оголошують: «Для розмови з Конотопом, третя кабінка!». Ні в США, ні у Франції, ні в Великобританії нічого подібного не було. Там накидавши певну кількість монет у звичайний таксофон на вулиці і хоч з Африкою спілкуйся. І нічого, вижили як-то «прокляті імперіалісти».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.