Блогер: проблема в тому, що з масштабом мислення, в якому існує Зеленський, неможливо вирішувати великі проблеми

За 10 місяців президентства Володимира Зеленського вже можна переконатися в декількох мовах. По-перше, Зеленський не прийшов нажити особистих капіталів. По-друге, Зеленський дійсно вважає, що хоче заподіяти Україні благо. По-третє, президент Зеленський не здатна зробити нічого, що корінним чином змінило б ситуацію в країні на краще. По-четверте, своїми метаннями і абсолютною відсутністю уявленням про цілі Зеленський поки що стратегічно ситуацію для країни тільки погіршує. Про це у своєму блозі пише популярний блогер Юрій Богданов.

За його словами. Можна цілком припустити, що Володимир Зеленський щиро хотів би припинити війну і думає, що компроміси з російськими можуть нести не тільки проблеми. І він помиляється. Також можна припустити, що Зеленський щиро вважав головним джерелом проблем за останні 5 років Порошенка і його команду в політиці, Супрун – в медицині, когось ще – в економці. Не склався олігархічний феодалізм, мертві інститути і досить дрімуче населення. І він помиляється. Також можна припустити, що Зеленський щиро вважав, що варто привести до влади чесних порядних людей – і все налагодиться. Але немає.

«Ви можете здивуватися. Але як же так? Може бути успішний бізнесмен і тонко відчуває медійне поле людина настільки наївний? Ну так я таких людей спостерігаю 6 років. Навіть серед великих бізнесменів є люди, які вірять в існування золотої пігулки», – написав блогер. Він додає, проблема в тому, що з масштабом мислення, в якому існує Зеленський, неможливо вирішувати великі проблеми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh