Авторські статті

Блогер: проблема в тому, що з масштабом мислення, в якому існує Зеленський, неможливо вирішувати великі проблеми

За 10 місяців президентства Володимира Зеленського вже можна переконатися в декількох мовах. По-перше, Зеленський не прийшов нажити особистих капіталів. По-друге, Зеленський дійсно вважає, що хоче заподіяти Україні благо. По-третє, президент Зеленський не здатна зробити нічого, що корінним чином змінило б ситуацію в країні на краще. По-четверте, своїми метаннями і абсолютною відсутністю уявленням про цілі Зеленський поки що стратегічно ситуацію для країни тільки погіршує. Про це у своєму блозі пише популярний блогер Юрій Богданов.

За його словами. Можна цілком припустити, що Володимир Зеленський щиро хотів би припинити війну і думає, що компроміси з російськими можуть нести не тільки проблеми. І він помиляється. Також можна припустити, що Зеленський щиро вважав головним джерелом проблем за останні 5 років Порошенка і його команду в політиці, Супрун – в медицині, когось ще – в економці. Не склався олігархічний феодалізм, мертві інститути і досить дрімуче населення. І він помиляється. Також можна припустити, що Зеленський щиро вважав, що варто привести до влади чесних порядних людей – і все налагодиться. Але немає.

«Ви можете здивуватися. Але як же так? Може бути успішний бізнесмен і тонко відчуває медійне поле людина настільки наївний? Ну так я таких людей спостерігаю 6 років. Навіть серед великих бізнесменів є люди, які вірять в існування золотої пігулки», – написав блогер. Він додає, проблема в тому, що з масштабом мислення, в якому існує Зеленський, неможливо вирішувати великі проблеми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України