Політика

Блогер про рейтинги: бачимо, що є запит на тих, хто мільйони і квартири заробив своїми руками

Соціологічні рейтинги, які вже багатьох лякають, цілком закономірні. До такої ситуації ми йшли останні років 15, вибираючи між Юлією Тимошенко і кім, між чубатым злом і рогатою нещастям. Як передає Голос українською про це у своєму блозі пише український блогер, телеведуча Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Вона розповідає, що результати рейтингів підтверджують, що є здорові тенденції. Ми бачимо, що є запит на тих, хто мільйони і квартири заробив своїми руками, а не нафтогазовими схемами. Є запит на тих, хто не змінює Расмуссена з Коельо. Є запит на простоту – так, ті самі джинси і піцу на з’їздах. Є потреба людей долучатися до процесів. Навіть якщо це виглядає дико, і ти типом пишеш програму – про «медицині», в якій абсолютно нічого не розумієш, але тобі хочуть чути, твоя думка врахувати і це – головне.

Блогер зазначає, що найдивовижніше, що народу вже набридло затвердження «Путін – це Тимошенко». Виростає третій. Тому що стара гвардія своє вже відтанцювала. Запит на нові обличчя є і його не зупинити. Це вже не бабуні вирішувати на наступних виборах, це тім, хто два Майдану пройшов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України