Блогер: примудритися так споганити все найкраще, що придумало людство, могли тільки одні люди

Просто дивно, як ми вміємо все зіпсувати. Людство придумало для нас вільні вибори – ми тут же придумали «каруселі», відкріпні талони і фейкових кандидатів, бюлетені, де левова частка кандидатів просто для відводу очей. Про це у своєму блозі пише український блогер Андрій Альохін.

Він відзначає, що людство подарувало нам демонстрації і мітинги – ми одразу ж висунули проплачених лобурів укупі з на все готовими за бабки студентами та пенсіонерами, які в оголошенні про пошук роботи, так і пишуть – стою на мітингу.

Андрій Альохін пише, що людство видало нам змагання кандидатів – ми тут же наклепали соціологічних опитувань типу «Вся Україна тільки й чекає Гриценко, скоріше б вже». Здається, віддай нам зараз людство ліки від раку або рецепт безсмертя – і ми це зуміємо взяти і як-то загадити. Неправильно говорити, що ми не при справах, а виною всьому хитрі, політики, які маніпулюють громадською думкою. Почасти так і є, але в кабінку на виборчій дільниці ми заходимо самі і там вже приймаємо що б ще придумати, на що повестися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh