Новини

Блогер: примудритися так споганити все найкраще, що придумало людство, могли тільки одні люди

Просто дивно, як ми вміємо все зіпсувати. Людство придумало для нас вільні вибори – ми тут же придумали «каруселі», відкріпні талони і фейкових кандидатів, бюлетені, де левова частка кандидатів просто для відводу очей. Про це у своєму блозі пише український блогер Андрій Альохін.

Він відзначає, що людство подарувало нам демонстрації і мітинги – ми одразу ж висунули проплачених лобурів укупі з на все готовими за бабки студентами та пенсіонерами, які в оголошенні про пошук роботи, так і пишуть – стою на мітингу.

Андрій Альохін пише, що людство видало нам змагання кандидатів – ми тут же наклепали соціологічних опитувань типу «Вся Україна тільки й чекає Гриценко, скоріше б вже». Здається, віддай нам зараз людство ліки від раку або рецепт безсмертя – і ми це зуміємо взяти і як-то загадити. Неправильно говорити, що ми не при справах, а виною всьому хитрі, політики, які маніпулюють громадською думкою. Почасти так і є, але в кабінку на виборчій дільниці ми заходимо самі і там вже приймаємо що б ще придумати, на що повестися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.