Авторські статті

Блогер: прибрані перед Зеленським лампадки – це не жлобство, а страх, що серед людей біля меморіалу буде шахід, а серед лампад – вибухівка

Популярний український журналіст і блогер Дмитро Вовнянко у своїй аналітиці пише про те, що він особисто не згоден з твердженням, що прихід до меморіалу Голодомору з цілою юрбою охорони та прибрані перед президентом Володимиром Зеленським лампадки – це жлобство.

Блогер зазначає, все набагато простіше і зрозуміліше, це справжній страх. Вони дійсно думали, що серед людей біля меморіалу буде шахід, а серед лампад – вибухівка. З перших днів президентства Володимира Зеленського оточують не два-три охоронці, а десятки охоронців. Кожен може зайти в інтернет і подивитися фото президента, практично на кожному третьому, а то й іншому фото за спиною у Зеленського, або поряд з ним стоїть особистий охоронець олігарха Коломойського, який був приставлений до Зеленському ще під час виборчої кампанії і з того часу не відходить від колишнього актора ні на метр.

На думку Дмитра Вовнянко, у Зеленського сильно боятися і переживають, тому що знають – їх є за що ненавидіти. П’ятий президент Петро Порошенко міг пройти крізь натовп «Нацкорпуса», а ці бояться свічок і простого народу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України