Авторські статті

Блогер: президенту довелося примчатися в Бабин Яр і там зробити фото-алібі, мовляв, він там був, але «інкогніто»

Як передає Голос українською, головний рабин України Яків Дов Блайх обрушився з критикою на президента Володимира Зеленського з те, що той виявився першим президентом в історії України, який не прийшов на Марш пам’яті жертв Бабиного Яру. Пізніше прес-служба Офісу президента оприлюднила фото і повідомлення про те, що глава держави все-таки відвідав Бабин Яр, але тільки в приватному порядку.

Коментуючи інформацію, блогер Карл Волох зазначив, багатьом не зрозуміти, як президент міг не взяти участь в офіційній церемонії?

Насправді, як скасувати військовий парад на День Незалежності, тому що він не розуміє народу, президентом якого став. Він щиро вважає, що знає, тому що приймає за український народ натовп «совків» і малоросів, які десятиліттями набиваються в його концертні зали і радісно сміються з його жартів про ебонітові палички або порноактрису. І таким парад дійсно до лампочки. Тому він і вирішує скасувати цю «порошенковский» захід, не розуміючи, до яких наслідків це призведе. А потім викручується, як вуж на сковорідці, щоб не вступити в конфронтацію з дуже серйозною і рішучою частиною суспільства.

Карл Волох вважає, що цілком схожа ситуація з церемонією в Бабиному Яру. Швидше за все, основним мотивом було побоювання, що народ сприйме його доля негативно: мовляв, єврейська біль йому важливіше української. Не розуміючи, що в Україні сьогодні нова політична нація, для якої Бабин Яр – це всеукраїнська трагедія. Але президент вирішив цю подія проігнорувати. І тільки отримавши таку реакцію він мчить в Яр і там робить фото-алібі, мовляв, він там був, але «інкогніто». Добре, хоч на цей раз без Бадоєва обійшлося.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України