Блогер: Порошенко з Гонтарьовою не треба було рятувати «ПриватБанк», а дати йому збанкрутувати

Прихильники Зеленського, як стіна, вони не бачать в Коломийському нічого поганого. Ніякі розповіді про мільярди, вкрадених з «Приватбанку» на них не діють. Навпаки, вони сміються: «у кого вкрав? У свого власного банку вкрав?». Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він відзначає, коли він читав, що люди не розуміють абстрактно великих цифр. Грубо кажучи, свої 20 гривень набагато зрозуміліше і цінніше, ніж державні мільярди. Порошенко з Гонтарьовою треба було рятувати «ПриватБанк», а дати йому здохнути. В судомах, конвульсіях, під прокльони вкладників. Ніякого рефінансу, банкрут так банкрут, щоб списки вкладників на повернення депозитів з вечора на ранок, щоб всю ніч у списках відзначатися, щоб по 100 доларів в одні руки і знову списки, знову всю ніч не спати і так місяцями, щоб то тут, то там лінчували співробітників «Приватбанку», а молодий прогресивний менеджмент не котів у рюкзаках носив і виступав на конференціях. А потім, коли всі озвіріли б остаточно і самі принесли тушку Коломойського під Нацбанк, виїхали б на білому коні Порошенко і Гонтарьова. Націоналізували випатраний Коломойським банк. Показали справжнє обличчя Коломойського. Стали національними героями, а Гонтарєва зараз мала б шана, повага і рейтинг Зеленського.

За словами Марченко, тепер вже пізно про щось шкодувати, тому що нікого, як нікого, тихо влили грошів, не витворили вкладникам ні найменших проблем. Судяться з Коломойським в якихось незрозумілих з Яготина, лондонських судах за якісь незрозумілі людям, мільярди. І мають таку подяку, як мають.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh