Авторські статті

Блогер: Порошенко з Гонтарьовою не треба було рятувати «ПриватБанк», а дати йому збанкрутувати

Прихильники Зеленського, як стіна, вони не бачать в Коломийському нічого поганого. Ніякі розповіді про мільярди, вкрадених з «Приватбанку» на них не діють. Навпаки, вони сміються: «у кого вкрав? У свого власного банку вкрав?». Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він відзначає, коли він читав, що люди не розуміють абстрактно великих цифр. Грубо кажучи, свої 20 гривень набагато зрозуміліше і цінніше, ніж державні мільярди. Порошенко з Гонтарьовою треба було рятувати «ПриватБанк», а дати йому здохнути. В судомах, конвульсіях, під прокльони вкладників. Ніякого рефінансу, банкрут так банкрут, щоб списки вкладників на повернення депозитів з вечора на ранок, щоб всю ніч у списках відзначатися, щоб по 100 доларів в одні руки і знову списки, знову всю ніч не спати і так місяцями, щоб то тут, то там лінчували співробітників «Приватбанку», а молодий прогресивний менеджмент не котів у рюкзаках носив і виступав на конференціях. А потім, коли всі озвіріли б остаточно і самі принесли тушку Коломойського під Нацбанк, виїхали б на білому коні Порошенко і Гонтарьова. Націоналізували випатраний Коломойським банк. Показали справжнє обличчя Коломойського. Стали національними героями, а Гонтарєва зараз мала б шана, повага і рейтинг Зеленського.

За словами Марченко, тепер вже пізно про щось шкодувати, тому що нікого, як нікого, тихо влили грошів, не витворили вкладникам ні найменших проблем. Судяться з Коломойським в якихось незрозумілих з Яготина, лондонських судах за якісь незрозумілі людям, мільярди. І мають таку подяку, як мають.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.