Авторські статті

Блогер: плюс карантину в тому, що багато великі начальники раптом виявлять – підлеглі прекрасно працюють віддалено

Плюс карантину в тому, що багато великі начальники раптом виявлять: підлеглі прекрасно працюють віддалено. Про це у своєму блозі пише телеведучий і блогер Андрій Алексин. Він зазначає, у нього є приятелька, яка днями отримала відмову – не взяли на роботу. Потрібно було, строго кажучи, просто писати красиві рекламні тексти про туристичні фрази об’єкти: легкий приємний копірайт з морем перекопаних інформації, але начальниця вперлася: тільки в офісі з 9 до 18. Навіщо? Складно сказати, традиція така.

Алексин зазначає, мобільний інтернет є у всіх, у всіх планшети, ноутбуки або на крайній випадок телефони, але ні, вставай з будильником, загружайся на годину в транспорт і пробки, приходь в офіс і сиди перед кабінетом начальника. Блогер зазначає, у нього сусід працює вдома, шеф їх збирає по пятницях в ресторанчику, щоб не забути, як хто виглядає. Все вирішується в загальному чаті або приват, і за оренду офісу шеф не платити ні копійки. Лікарняних теж немає: все і так вдома. Сплять, обідають, гуляють з дітьми. Хтось сидить з ноутбуком в парку – працює. Тримаються за таку роботу руками і ногами.

За словами блогера, колись давно йому довелося попрацювати в конторі, де начальником був товстий 25-річний хлопчик. Так цей молодий чоловік змушував всіх розписуватися в вахтерскому журналі – відзначати годину приходу в секундах. Тих, хто запізнився хоч на 30 секунд, потім викликали до нього на довгий крик з матюками та образами. «Я, правда, примудрився жодного разу не запізнитися, але пропрацював там рівно два тижні: втік до бабусі», – згадує Алексин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh