Люди, які потрапляють в санкційні списки США не можуть вільно подорожувати по світу

Сполучені Штати ввели санкції проти російських олігархів і завдали нищівного удару по Росії. Така думка прозвучала від Слави Рабиновича, російського блогера і фінансиста.

«Те, що зараз у багатьох персонажів в Росії під одним місцем запалена свічка, абсолютно зрозуміло. Думаю, величезна кількість людей зараз, якщо м’яко висловлюватися, відчувають занепокоєння з цього приводу. Не довго залишилося чекати того, що станеться далі. Буде цікаво дивитися, скільки з них втратять не тільки віз в США, можливості здійснювати вільні поїздки по всьому світу і користуватися світовою банківською системою, а також які активи у них заарештують, якщо вони ці активи не вивели з-під американської юрисдикції», – зазначає Рабінович.

За його словами, громадяни РФ, які потрапили під санкції, виявляться юридичними і фінансовими ізгоями у всіх країнах світу. Блогер пояснив, що люди, які потрапляють в санкційні списки США, не зможуть отримувати візи, користуватися рахунками в інших країнах, і, по суті, вони стануть прокаженими скрізь, крім Росії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh