Блогер: ми не повинні давати російській пропаганді думати за себе

Український блогер Сергій Марченко у своєму блозі пише про те, що дуже вражає, що на п’ятому році війни є розумні люди на кшталт російського відеоблогера Юрія Дудя, який вважає, що можна бути нейтральним до російсько-української війни і залишатися при цьому пристойною людиною, опублікувавши компрометуючий фотознімок про те, що росіяни вважають українців братами і все одно будуть разом. Насправді, не вийде. Будь-яка позиція, навіть нейтральна, грає на руку однієї з сторін. Приміром, на вулиці п’ятеро хлопців б’ють одного. Повз проходять нейтральні люди. Совісний Юрій Дудь зупиняється і кричить: «Не треба битися! Примиріться, хлопці! Ви ж брати!».

За словами Марченка, це прекрасний порив. Насправді, 95% всіх людей взагалі пройдуть повз і зроблять вигляд, що нічого не помітили. Тут важливо розглянути наслідки. На чию користь обернеться миролюбність і нейтралітет Юрія і жертви? Хлопця продовжують бити і від гуманізму Дудя йому легше не стає. Швидше, профіт отримають нападники. Адже вони здійснюють протиправний вчинок, але Юрій не викликає поліцію, а просто говорити ротом в космос нікому не потрібні і на що не впливаючі слова.

Блогер пише, коли на твою землю приносять смерть, нейтралітет означає тільки одне: ти віддаєш своє життя і життя своїх рідних в руки сторонніх відморозків начебто Моторолли і сподіваєшся, що тобі внесуть у списки хороших «хохлів», а потім, на старості років, коли багато чого зрозумієш, будеш лікті гризти від сорому за тієї ганьба і думати, що краще було вмерти в окопі, ніж все життя мучитися цим соромом. Але змінити вже нічого не можна. Тому не можна давати російській пропаганді думати за себе.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh