Авторські статті

Блогер: ми не повинні давати російській пропаганді думати за себе

Український блогер Сергій Марченко у своєму блозі пише про те, що дуже вражає, що на п’ятому році війни є розумні люди на кшталт російського відеоблогера Юрія Дудя, який вважає, що можна бути нейтральним до російсько-української війни і залишатися при цьому пристойною людиною, опублікувавши компрометуючий фотознімок про те, що росіяни вважають українців братами і все одно будуть разом. Насправді, не вийде. Будь-яка позиція, навіть нейтральна, грає на руку однієї з сторін. Приміром, на вулиці п’ятеро хлопців б’ють одного. Повз проходять нейтральні люди. Совісний Юрій Дудь зупиняється і кричить: «Не треба битися! Примиріться, хлопці! Ви ж брати!».

За словами Марченка, це прекрасний порив. Насправді, 95% всіх людей взагалі пройдуть повз і зроблять вигляд, що нічого не помітили. Тут важливо розглянути наслідки. На чию користь обернеться миролюбність і нейтралітет Юрія і жертви? Хлопця продовжують бити і від гуманізму Дудя йому легше не стає. Швидше, профіт отримають нападники. Адже вони здійснюють протиправний вчинок, але Юрій не викликає поліцію, а просто говорити ротом в космос нікому не потрібні і на що не впливаючі слова.

Блогер пише, коли на твою землю приносять смерть, нейтралітет означає тільки одне: ти віддаєш своє життя і життя своїх рідних в руки сторонніх відморозків начебто Моторолли і сподіваєшся, що тобі внесуть у списки хороших «хохлів», а потім, на старості років, коли багато чого зрозумієш, будеш лікті гризти від сорому за тієї ганьба і думати, що краще було вмерти в окопі, ніж все життя мучитися цим соромом. Але змінити вже нічого не можна. Тому не можна давати російській пропаганді думати за себе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.