Авторські статті

Блогер: найбільш корумпованою владою в Україні є четверта

За останні півтора місяці відбулося безліч подій, пов’язаних з Володимиром Зеленським, кожне з яких для минулої влади стало б «чорним лебедем» в результаті вмілої розкрутки хайпів в олігархічних і «недорогеньких» медіа, а також грантових НУО. Про це у своєму блозі пише популярний блогер Карл Волох.

Він зазначає, однак, жодне розслідування корупційних діянь перших осіб нового режиму, щоденні новини про відверті провали в міжнародній політиці, реванш проросійських сил в самій Україні, небачений досі непотизм і непрофесіоналізм, неприкрита служба цинічним олігархам не стають об’єктами уваги переважної більшості ЗМІ.

Карл Волох пише, будь-яка розсудлива людина повинна була б вже запідозрити, що картина дійсності, яку йому свого часу формували медіа, не є об єктивною, більше того, що мова йде про нечуваної досі ідеологічної спецоперації проти України, сплановану в Кремлі і досконалої руками українських журналістів. «Ось чому я вже кілька років стверджую, що найбільш корумпованою владою в Україні є четверта», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.