Блогер: найбільш корумпованою владою в Україні є четверта

За останні півтора місяці відбулося безліч подій, пов’язаних з Володимиром Зеленським, кожне з яких для минулої влади стало б «чорним лебедем» в результаті вмілої розкрутки хайпів в олігархічних і «недорогеньких» медіа, а також грантових НУО. Про це у своєму блозі пише популярний блогер Карл Волох.

Він зазначає, однак, жодне розслідування корупційних діянь перших осіб нового режиму, щоденні новини про відверті провали в міжнародній політиці, реванш проросійських сил в самій Україні, небачений досі непотизм і непрофесіоналізм, неприкрита служба цинічним олігархам не стають об’єктами уваги переважної більшості ЗМІ.

Карл Волох пише, будь-яка розсудлива людина повинна була б вже запідозрити, що картина дійсності, яку йому свого часу формували медіа, не є об єктивною, більше того, що мова йде про нечуваної досі ідеологічної спецоперації проти України, сплановану в Кремлі і досконалої руками українських журналістів. «Ось чому я вже кілька років стверджую, що найбільш корумпованою владою в Україні є четверта», – резюмував блогер.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh