На окупованих територіях тепер транслюється українське телебачення

Ще пам’ятаю, скільки було «зради» із-за відсутності в зоні АТО трансляції українських каналів. Представники опозиції, антикорупціонери обурювалися, волаючи про те, що населення прифронтових територій перебуває під впливом російського ТБ, що наші бійці слухають московську інформацію і ми програємо боротьбу за душі наших громадян на окупованих територіях. Про це у своєму блозі пише український блогер, журналіст Дмитро Вовнянко. Він розповідає, що днями він повернувся з фронту – тепер там українських каналів хоч залийся. Тепер там – повна гармонія.

За словами блогера, раніше українець з окупованого Донецька бачив по телевізору, що Україна – нацистське держава, де забороняють російську мову і пригнічують інакомислячих. Тепер він бачить з українського каналу, що обкрадає Україну власна влада, у нас повний розгром і занепад, скажена комуналка і тотальна бідність, що у нас руйнуються дамби, розвалюються дороги, поліція займається рекетом і багатіють депутати. І все вісь це ми обов’язково воліємо принести йому. Раніше український солдат за «Сепар-ТВ» бачив, що в тилу «правосеки» руйнують офіси проросійських партій, а «укронацисти» лякають розправою політиків. Тепер солдат має можливість йти в бій з думкою, що його обкрадають його ж власні генерали, а нардепи в тилу торгують з Росією. «Зате тепер же українські громадяни – під впливом правильного ТБ? Тепер бойовий дух українського солдата злетить до небес? Тепер душі громадян на окупованих територіях – наші?», – задається питанням блогер.

Вовнянко зазначає, що підсумок дуже простий – в Україні немає вільних ЗМІ. Бюджети більшості українських ЗМІ формують їх власники – самі по собі ЗМІ зазвичай не прибуткові. За гроші власників, ЗМІ повинні обслуговувати інтереси своїх власників. Коло замикається. При таких умовах видання – це не засоби масової інформації. Це – агітпункти і осередки інформаційної боротьби. Різниця наша з Росією не в тому, що у нас вільні ЗМІ, а в тому, що їх немає. Різниця наша в тому, що в них існує монополія на ці агітпункти і центри інформаційної боротьби, а у нас між ними таки існує певна конкуренція за кількістю олігархів, які вкладаються в той чи інший телеканал.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh