Авторські статті

Події навколо месенджера Telegram можуть бути рекламою нового продукту ФСБ, – блогер

На вихідних в ЗМІ з’явилася шокуюча новина про те, що Кремль блокує Telegram в Росії. Сьогодні вже з’явилася інформація, що доступ до Telegram відновився. Про це у своєму блозі пише український блогер Дмитро Вовнянко. За його словами, він як інженер-технар не вірить у чудеса не вірить в самородків, які приходять і представляють чудо світу. За кожним таким самородком завжди стоїть потужна робота і чиїсь капіталовкладення.

Як приклад Вовнянко каже Білла Гейтса – він програміст-самоучка. Пройшов довгий шлях до продаж Dos. До Windows – не менше. Стів Джобс – комп’ютерник-самоучка. Пройшов довгий тернистий шлях до Макінтоша. До Айфону – уявити страшно. Марк Цукерберг – програміст-самоучка. Перші продукти створив ще в школі. Створив Фейсбук, використавши частково чужі розробки. Павло Дуров – теж начебто самоучка, але філолог з дипломом і лейтенант запасу за спеціальністю «пропаганда і психологічна війна». «ВКонтакте» по суті – це рімейк Фейсбуку.

Блогер зазначає, що ось – Дуров ніби пішов на принцип і відмовляється передати ФСБ ключі від Telegram. «Мені одному здається, що все це – просто реклама нового продукту ФСБ?», – задається питанням Вовнянко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України