Медіа не цікавляться, звідки у Тимошенко гроші на рекламу по всій країні

Порівнюючи підняті інформаційні хвилі з відпочинку Порошенко за свої гроші на Мальдівах з повним мовчанням ЗМІ щодо джерел фінансування реклами іншого претендента на пост президента, «лідера» «соціології» Тимошенко, якої завішана вся країна, можна прийти до висновку, що менш, ніж через рік нас чекає не просто вибір між Порошенком і Тимошенко, Гриценко, Ляшко, Наливайченко чи ще кимось іншим, нас чекає цивілізаційний вибір. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, що нас чекає вибір між прагненням розвиватися, працювати, щоб бути багатим, який хотів б всіх урівняти в бідності. Вибір між можливістю заспокоїти свою заздрість і ненависть до багатих і тих, хто буде вічно обкрадати тебе, демонструючи порожню декларацію.

Блогер зазначає, якщо суспільство саме по собі не буде задавати питання, звідки у Тимошенко, Гриценко, Наливайченко, Ляшко, Чумака мільйони доларів на рекламу по всій країні, при тому, що всі вони жодного дня не працювали в бізнесі, нічого не легалізували, не платять податки – це суспільство поплатитися за свою інфантильність ймовірною втратою державності. Тому що тут не йдеться тільки про банальну корупцію всіх цих осіб, що тут мова йде про те, що всі ці люди будуть контрольованими, а ви навіть не знаєте кім. В умовах війни та агентури на кожному кроці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh