Блогер: Жебрівський пригадає Ситнику і Роттердам+, і рюкзаки Авакова, і гроші «сім’ї Януковича»

Дивує, що минуло стільки часу, а від наших антикорупціонерів немає жодного повідомлення про те, як там розслідування НАБУ з Роттердам+, та справа, на якій всі вони піарилися. Як йдуть справи по рюкзаках Авакова? Як по паливу «вкраденому генералами Міноборони»? Як там справа Онищенко? І, що посправі про розтрату шляхом зарахування до бюджету» грошей «сім’ї Януковича»? Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, насправді у цих справах у НАБУ круглий нуль, порожнеча. У справі Роттердам+ ніякої афери не існувало спочатку, рюкзаки Авакова – просто маячня божевільного, паливо Міноборони – диверсія від НАБУ поставок палива в армію, а за Онищенко ми побачили детектива НАБУ, який пропонував Кадирову угоду зі слідством, не маючи на те ні повноважень, ні дозволу САП. За словами блогера, за це все обов’язково запитають. Буде аудит і Артему Ситнику поставляти запитання – навіщо йому 17 осіб у прес-службі НАБУ, що це за нецільове витрачання коштів?

Блогер прогнозує, що тепер фейкові антикорупціонери оголосять Жебрівського винним у розвалі всіх вищезазначених справ. Певно, саме він завадить всі ці справи розслідувати. Справи, на яких зроблений суцільний піар Ситника, який за 3 роки роботи пустив на вітер мільярди з бюджету. А, якщо серйозно, то Жебрівський – це правильний хід Порошенка. Чоловік відвоював своє, очолив територію конфлікту, просував на Донбасі українство. Моральний, твердий, патріотичний. Тепер буде проводити аудит і можна бути впевненим, що це відмінне призначення. Він все знайде.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh