Авторські статті

Блогер: це не страшилки, а добра порада – готуйтеся, такого падіння економіки ви ще не бачили від початку століття

Популярний український блогер Карл Волох у своєму блозі пише про те, що, враховуючи нашу бідність, крайню неорганізованість, недисциплінованість і незаконопослушність, а також критичну для таких ситуацій слабкість державних інститутів, навіть при попередніх цілком пристойних урядах не факт, що ми були здатні більш або менш нормально пережити випробування такого рівня складності, як коронавірус. Тим більше, що всі передумови економічної кризи у нас склалися вже до кінця минулого року.

За словами Карла Волоха, блискавичність падіння нас чекає у найближчі місяці в економіці. Найжахливіше, що такого падіння в цьому столітті ми ще не бачили. Блогер підкреслює, це не просто його страшилки і нагнітання істерії, це просто добра порада всім адекватним українцям, щоб розуміти, до чого вже зараз слід готуватися.

Блогер пише резонно, що виникає питання, чи є в цій ситуації щось позитивні? Можливо. По-перше, ми позбавимося від недбайливих у владі значно швидше, ніж вони до недавнього часу сподівалися. По-друге, з МВФ і Заходом взагалі доведеться рахуватися набагато серйозніше, ніж дозволяють собі високорейтингові «слуги народу». Отже, і чудити їм буде складніше. Головне – ситуація цілком здатна змішати карти Путіну і взагалі перемістити нас на периферію імперської політики. Хоча і тут ніяких гарантій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України