Політика

Блогер: «Апетити депутатів зазвичай обмежувалися одним додатковим бюджетом, але в наступному році вибори, тож ситуація змінюється»

У поточному році депутати Верховної Ради встановили рекорд: вони внесли правок у проект бюджету на наступний рік на рекордні 2,2 трлн гривень, а це ще два річних бюджети. Як повідомляє replyua.net про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Віктор Скаршевський.

За його словами, раніше апетити депутатів обмежувалися лише одним додатковим бюджетом, але попереду будуть вибори, тому апетити змінюються. «Якими б не були передвиборчі апетити депутатів, бюджет до другого читання буде збільшено на 50-70 млрд грн або на 5% як по доходах, так і по видатках. Дефіцит бюджету залишиться в межах 2,5% ВВП», – зазначає Скаршевський.

За його словами, уряд зараз балансує бюджет тільки за рахунок найбідніших, – депутати занижують прогнозні показники інфляції, відкладають індексацію соціальних стандартів на кілька місяців. Також блогер додав, що місцева влада бюджетні кошти витрачають вкрай неефективно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.