Техно

Blizzard заблокувала більше 480 тисяч акаунтів в Overwatch

Американська компанія-розробник комп’ютерних ігор Blizzard Entertainment трохи більше ніж за рік заблокувала більше 480 тисяч акаунтів в грі Overwatch («Дозор»). Більшість з гравців було покарано за системою репортів.

Повідомлення про кількість заблокованих акаунтів з’явилося у відео-щоденнику Overwatch на хостингу YouTube, а озвучивши його Джефф Каплан, ігровий директор розробників з Blizzard. Він заявив, що з майже півмільйона акаунтів 340 тисяч були забанені за скаргами користувачів шутера.

У повідомленні також йдеться, що Blizzard прагне захистити пересічних гравців Overwatch від токсичності та некоректної поведінки, і що цей процес вимагає часу. Крім цього, представник компанії додав про необхідність дотримання норм поведінки геймерами, щоб всі користувачі отримували від гри не порції негативу, а тільки позитивні емоції.

Нагадаємо, офіційний реліз багатокористувацького шутера від першої особи Overwatch відбувся 23 травня 2016 року. Гра одночасно вийшла у всоьму світі і для всіх трьох найбільш популярних ігрових платформ – PC, PS4 і Xbox One.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України